Saturday 1. August 2020 | 08:12 GMT
  Home vs AwayLeagueFinal ScorePredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
02:30  

Orlando City - Los Angeles FC

 
1 - 1
Away
vs  
L
W
W
D
W
 
D
D
W
D
W
 
 
11:00  

Z. Moravce (Svk) - Ostrava (Cze)

 
3 - 2
D
vs  
W
W
L
L
L
 
L
W
L
W
D
 
 
11:00  

Prostejov (Cze) - Otrokovice (Cze)

 
6 - 0
Home
vs  
L
W
W
W
D
 
L
W
 
 
11:15  

Ostrava B (Cze) - Frydek-Mistek (Cze)

 
2 - 3
Home
vs  
L
W
W
 
L
L
L
L
L
 
 
11:30  

Metz (Fra) - KV Mechelen (Bel)

 
1 - 0
A
vs  
W
D
L
D
 
L
D
L
D
L
 
 
11:30  

Vrchovina (Cze) - Zivanice (Cze)

 
0 - 0
D
vs  
L
W
L
W
 
L
W
W
 
 
11:30  

Zizkov (Cze) - Jablonec (Cze)

 
3 - 1
H
vs  
W
D
W
W
L
 
L
D
W
L
W
 
 
11:30  

Velvary (Cze) - Vltavin (Cze)

 
2 - 1
D
vs  
L
L
W
D
D
 
L
L
 
 
12:00  

Waregem (Bel) - Gent (Bel)

 
2 - 1
Away
vs  
D
D
D
W
L
 
W
W
D
W
L
 
 
12:00  

Sparta Prague (Cze) - Mas Taborsko (Cze)

 
5 - 0
D
vs  
L
D
L
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
12:00  

Admira Prague (Cze) - Bohemians 1905 (Cze)

 
1 - 2
Away
vs  
D
L
 
L
W
W
L
D
 
 
12:00  

Plzen (Cze) - Ceske Budejovice (Cze)

 
2 - 0
Home
vs  
W
D
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
 
12:00  

Teplice (Cze) - Hradec Kralove (Cze)

 
0 - 1
Home
vs  
D
L
W
D
W
 
W
W
L
L
W
 
 
12:00  

Liberec (Cze) - Chrudim (Cze)

 
2 - 1
D
vs  
W
L
D
W
D
 
W
L
L
D
W
 
 
12:00  

Mouscron (Bel) - St. Gilloise (Bel)

 
0 - 2
D
vs  
W
D
W
L
L
 
W
W
D
L
W
 
 
13:00  

Okayama - Ryukyu

 
1 - 2
A
vs  
D
L
W
L
L
 
L
L
D
L
D
 
 
13:00  

Trencin (Svk) - Pohronie (Svk)

 
0 - 3
A
vs  
W
D
L
L
W
 
W
W
W
D
 
 
14:00  

Sokolov (Cze) - Usti nad Labem (Cze)

 
0 - 2
A
vs  
L
W
D
W
L
 
W
D
W
D
L
 
 
14:00  

Hertha Zehlendorf (Ger) - Berliner AK 07 (Ger)

 
3 - 1
Away
vs  
D
D
L
 
L
D
 
 
15:00  

RW Essen (Ger) - Steinbach Haiger (Ger)

 
2 - 1
H
vs  
W
D
W
L
L
 
W
W
W
 
 
15:00  

Almere City (Ned) - Jong Ajax (Ned)

 
2 - 0
Away
vs  
D
D
L
W
D
 
W
W
 
 
15:00  

Oostende (Bel) - Cercle Brugge KSV (Bel)

 
3 - 1
H
vs  
L
D
W
L
 
L
L
D
L
W
 
 
15:00  

Wuppertaler (Ger) - Kray (Ger)

 
3 - 2
Home
vs  
D
W
W
W
 
L
L
 
 
15:00  

Saarbrucken (Ger) - FSV Frankfurt (Ger)

 
5 - 2
Home
vs  
L
W
W
L
D
 
W
W
 
 
16:00  

Orebro - Falkenbergs

 
1 - 2
D
vs  
W
L
W
D
L
 
L
L
D
D
D
 
 
16:00  

Djurgarden - Hacken

 
3 - 1
H
vs  
W
W
L
D
W
 
L
W
D
W
D
 
 
16:00  

Breda (Ned) - Heerenveen (Ned)

 
1 - 0
H
vs  
L
L
L
L
D
 
L
D
W
W
W
 
 
16:00  

DVTK (Hun) - Ujpest (Hun)

 
1 - 1
A
vs  
W
L
L
D
D
 
W
W
L
W
 
 
18:00  

Dun. Streda (Svk) - Nice (Fra)

 
0 - 6
D
vs  
L
D
D
L
L
 
W
L
L
D
L
 
 
18:00  

Cambuur (Ned) - Zwolle (Ned)

 
2 - 0
A
vs  
W
L
W
 
D
W
 
 
18:00  

Senica (Svk) - Slovacko (Cze)

 
0 - 1
Away
vs  
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

FK Pardubice (Cze) - Jihlava (Cze)

 
1 - 0
Home
vs  
W
W
W
D
L
 
L
W
W
W
W
 
 
18:00  

MTK Budapest (Hun) - Sered (Svk)

 
2 - 0
A
vs  
W
W
D
L
W
 
W
D
W
L
W
 
 
18:00  

Trencin (Svk) - Zlin (Cze)

 
2 - 5
D
vs  
W
D
L
L
W
 
L
W
L
D
W
 
 
18:00  

Trnava (Svk) - Sigma Olomouc (Cze)

 
1 - 1
D
vs  
D
L
W
D
L
 
W
L
W
L
W
 
 
18:00  

Kisvarda (Hun) - Ruzomberok (Svk)

 
1 - 0
D
vs  
L
W
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
18:00  

Auxerre (Fra) - Le Mans (Fra)

 
3 - 2
Home
vs  
L
W
L
W
 
W
L
 
 
18:30  

AFC Eskilstuna - Osters

 
1 - 1
H
vs  
L
W
L
L
W
 
D
W
D
L
D
 
 
18:30  

Sundsvall - Degerfors

 
1 - 4
H
vs  
D
W
W
D
D
 
W
W
W
W
D
 
 
18:30  

Ljungskile - Halmstad

 
0 - 0
D
vs  
D
L
L
D
L
 
D
W
W
W
L
 
 
18:30  

Utrecht (Ned) - AZ Alkmaar (Ned)

 
1 - 0
A
vs  
D
D
D
 
D
W
D
D
W
 
 
19:00  

Brescia - Sampdoria

 
1 - 1
Away
vs  
L
L
W
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
19:00  

Caen (Fra) - Le Havre (Fra)

 
1 - 2
A
vs  
L
W
 
L
L
L
W
L
 
 
19:00  

Puskas Academy (Hun) - Slovan Bratislava (Svk)

 
1 - 2
Away
vs  
L
L
D
L
W
 
D
D
W
W
L
 
 
19:00  

Rennes (Fra) - Angers (Fra)

 
1 - 0
H
vs  
D
L
L
W
 
W
D
L
D
W
 
 
19:00  

Eintracht Frankfurt (Ger) - Monaco (Fra)

 
1 - 1
Home
vs  
W
L
W
W
L
 
L
W
W
W
W
 
 
19:00  

St. Polten (Aut) - Lisen (Cze)

 
1 - 1
Home
vs  
W
D
W
W
W
 
W
D
W
 
 
19:00  

Villefranche (Fra) - Troyes (Fra)

 
0 - 2
Away
vs  
L
W
 
W
L
 
 
19:00  

Stammersdorf (Aut) - Gersthofer (Aut)

 
9 - 0
Home
vs  
D
L
D
W
D
 
L
L
 
 
19:00  

Jeunesse Esch (Lux) - Differdange (Lux)

 
3 - 2
D
vs  
D
D
L
L
 
W
W
 
 
19:00  

Stadlau (Aut) - Wiener Linien (Aut)

 
1 - 3
A
vs  
L
W
L
L
L
 
W
W
L
D
 
 
20:00  

Maribor (Slo) - Beltinci (Slo)

 
8 - 1
Home
vs  
D
W
L
D
W
 
L
L
L
 
 
21:00  

Groningen (Ned) - Heracles (Ned)

 
1 - 0
H
vs  
W
W
D
L
W
 
L
W
W
D
L
 
 
21:45  

AC Milan - Cagliari

 
3 - 0
Home
vs  
D
W
W
W
D
 
D
L
D
L
L
 
 
21:45  

Atalanta - Inter

 
0 - 2
D
vs  
W
D
W
D
W
 
W
D
D
W
W
 
 
21:45  

Napoli - Lazio

 
3 - 1
H
vs  
D
W
L
W
L
 
L
D
L
W
W
 
 
21:45  

Juventus - AS Roma

 
1 - 3
D
vs  
D
D
W
L
W
 
W
W
D
W
W
 
 
Saturday 1. August 2020 | 08:12 GMT
  Home vs AwayLeagueFinal ScorePredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Saturday 1. August 2020 | 08:12 GMT
  Home vs AwayLeagueFinal ScorePredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Saturday 1. August 2020 | 08:12 GMT
  Home vs AwayLeagueFinal ScorePredictionTeam FormLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
soccer 11 Aug 00:00  

Boa - Volta Redonda

 
soccer 11 Aug 00:00  

Difaa El Jadidi - FAR Rabat

 
soccer 11 Aug 02:00  

Londrina - Criciuma

 
soccer 11 Aug 12:30  

Melbourne City - Adelaide United

 
soccer 11 Aug 15:00  

Chongqing Lifan - Qingdao Huanghai

 
soccer 11 Aug 18:00  

R. Volgograd - Zenit

 
soccer 11 Aug 18:00  

Metta/LU - Tukums 2000

 
soccer 11 Aug 18:00  

BFC Daugavpils - Riga FC

 
soccer 11 Aug 19:00  

Trnava - Ruzomberok

 
soccer 11 Aug 19:00  

Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates

 
soccer 11 Aug 20:00  

Tsarsko Selo - Etar

 
soccer 11 Aug 20:00  

KFUM Oslo - Lillestrom

 
soccer 11 Aug 20:00  

Rubin Kazan - Lokomotiv Moscow

 
soccer 11 Aug 20:00  

Dundee Utd - Hibernian

 
soccer 11 Aug 20:00  

Zilina - Nitra

 
soccer 11 Aug 20:00  

Halmstad - Osters

 
soccer 11 Aug 20:00  

Akropolis - Sundsvall

 
soccer 11 Aug 21:00  

Slovan Bratislava - Michalovce

 
soccer 11 Aug 22:00  

Shakhtar Donetsk - Basel

 
soccer 11 Aug 22:00  

Wolves - Sevilla

 
soccer 11 Aug 22:00  

Spezia - Chievo

 
soccer 12 Aug 01:00  

Necaxa - Mazatlan FC

 
soccer 12 Aug 03:00  

Pachuca - Club Leon

 
soccer 12 Aug 03:30  

Portland Timbers - Orlando City

 
soccer 12 Aug 05:00  

U.A.N.L.- Tigres - Puebla

 
soccer 12 Aug 10:35  

Perth Glory - Western United

 
soccer 12 Aug 12:30  

Kyoto - Mito

 
soccer 12 Aug 13:00  

Shanghai SIPG - Wuhan Zall

 
soccer 12 Aug 13:00  

Vegalta Sendai - C-Osaka

 
soccer 12 Aug 13:00  

Nagoya - Kawasaki Frontale

 
soccer 12 Aug 13:00  

Shimizu - Kashima

 
soccer 12 Aug 13:00  

Sapporo - Yokohama

 
soccer 12 Aug 13:00  

Hiroshima - Sagan Tosu

 
soccer 12 Aug 13:00  

Kashiwa - Oita

 
soccer 12 Aug 13:00  

Shonan - G-Osaka

 
soccer 12 Aug 13:00  

Ehime - Montedio Yamagata

 
soccer 12 Aug 13:00  

Omiya Ardija - Iwata

 
soccer 12 Aug 13:00  

Chiba - Yamaga

 
soccer 12 Aug 13:00  

Machida - Tokushima

 
soccer 12 Aug 13:00  

V-Varen Nagasaki - Kusatsu

 
soccer 12 Aug 13:00  

Avispa Fukuoka - Verdy

 
soccer 12 Aug 13:00  

Albirex Niigata - Renofa Yamaguchi

 
soccer 12 Aug 13:00  

Ryukyu - Kofu

 
soccer 12 Aug 13:00  

Giravanz Kitakyushu - Kanazawa

 
soccer 12 Aug 13:10  

WS Wanderers - Melbourne Victory

 
soccer 12 Aug 13:30  

Tochigi - Okayama

 
soccer 12 Aug 14:30  

Tomsk - Spartak Moscow 2

 
soccer 12 Aug 15:00  

Beijing Guoan - Hebei

 
soccer 12 Aug 16:30  

Omsk - Chertanovo M.

 
soccer 12 Aug 17:00  

Orenburg - Alania Vladikavkaz

 
soccer 12 Aug 17:30  

FC Minsk - Slavia Mozyr

 
soccer 12 Aug 18:00  

Spartaks - Valmiera

 
soccer 12 Aug 18:00  

Jelgava - RFS

 
soccer 12 Aug 18:00  

D. Bryansk - Nizhny Novgorod

 
soccer 12 Aug 18:00  

Neftekhimik - Yenisey

 
soccer 12 Aug 18:00  

Tekstilshtik - FK Chayka

 
soccer 12 Aug 18:00  

FK Krylya Sovetov Samara - SKA Khabarovsk

 
soccer 12 Aug 18:00  

Volgar-Astrakhan - Veles Moscow

 
soccer 12 Aug 18:30  

Mioveni - Chindia Targoviste

 
soccer 12 Aug 18:30  

Shinnik Yaroslavl - Krasnodar 2

 
soccer 12 Aug 19:00  

Kaizer Chiefs - Bidvest Wits

 
soccer 12 Aug 19:00  

F. Voronezh - Baltika

 
soccer 12 Aug 19:30  

T. Moscow - Akron Togliatti

 
soccer 12 Aug 20:00  

Telavi - Dinamo Tbilisi

 
soccer 12 Aug 20:00  

St. Mirren - Celtic

 
soccer 12 Aug 20:00  

Pohronie - Dun. Streda

 
soccer 12 Aug 20:00  

Sered - Senica

 
soccer 12 Aug 20:00  

Trencin - Z. Moravce

 
soccer 12 Aug 20:00  

Malmo FF - Orebro

 
soccer 12 Aug 20:00  

Djurgarden - Mjallby

 
soccer 12 Aug 20:00  

Brage - Norrby

 
soccer 12 Aug 20:00  

Ljungskile - AFC Eskilstuna

 
soccer 12 Aug 20:00  

GAIS - Degerfors

 
soccer 12 Aug 20:00  

Jonkopings - Dalkurd

 
soccer 12 Aug 20:00  

Trelleborgs - Vasteras SK

 
soccer 12 Aug 20:00  

FK Liepaja - Ventspils

 
soccer 12 Aug 21:45  

Motherwell - Livingston

 
soccer 12 Aug 21:45  

Rangers - St Johnstone

 
soccer 12 Aug 21:45  

Ross County - Kilmarnock

 
soccer 12 Aug 22:00  

Atalanta - Paris SG

 
soccer 13 Aug 01:00  

Queretaro - Cruz Azul

 
soccer 13 Aug 03:00  

Juarez - Guadalajara Chivas

 
soccer 13 Aug 05:00  

U.N.A.M.- Pumas - Monterrey

 
soccer 13 Aug 05:06  

Club Tijuana - Atl. San Luis

 
soccer 13 Aug 20:00  

AIK - Ostersunds

 
soccer 13 Aug 20:00  

Varbergs - Hacken

 
soccer 13 Aug 20:00  

Sirius - Helsingborg

 
soccer 13 Aug 20:00  

Norrkoping - Hammarby

 
soccer 13 Aug 20:00  

Elfsborg - Falkenbergs

 
soccer 13 Aug 20:00  

Kalmar - Goteborg

 
soccer 13 Aug 20:00  

Umea FC - Orgryte

 
soccer 13 Aug 22:00  

RB Leipzig - Atl. Madrid