Best soccer predictions & tips!

Wednesday 14. February 2018 | 13:05 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
08:30  

Sydney FC - Suwon Bluewings

 
AFC . Champions League  vs  
D
0 - 2
W
W
W
W
W
 
W
D
D
W
W
 
 
08:30  

NEROCA - Churchill Brothers

 
I League  vs  
Home
1 - 0
W
L
L
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
09:00  

Guangzhou Evergrande FC - Buriram United FC

 
AFC . Champions League  vs  
Home
1 - 1
L
L
D
D
L
 
W
W
W
W
W
 
 
09:00  

Amedspor SK - Menemen Belediyespor

 
2. Lig  vs  
D
0 - 1
D
L
W
D
D
 
W
L
L
W
L
 
 
10:00  

Kashima Antlers - Shanghai Shenhua

 
AFC . Champions League  vs  
D
1 - 1
D
D
W
W
D
 
L
W
W
W
L
 
 
10:00  

Werder Bremen U19 - Chemnitzer U19

 
U19 Bundesliga  vs  
Home
4 - 1
L
W
L
L
W
 
L
L
L
L
L
 
 
10:00  

Balmazujvaros - Kazincbarcikai

 
Club Friendly  vs  
Home
2 - 0
D
D
D
D
D
 
L
L
L
 
 
10:00  

Gumushanespor - Sakaryaspor

 
2. Lig  vs  
D
1 - 0
D
D
D
W
L
 
D
L
W
D
L
 
 
10:30  

Tokatspor - Bucaspor

 
2. Lig  vs  
D
1 - 0
L
D
D
L
D
 
L
L
L
L
L
 
 
10:30  

Hatayspor - Mersin Idman Yurdu

 
2. Lig  vs  
Home
3 - 0
W
W
L
W
D
 
L
L
L
L
L
 
 
10:30  

Inegolspor - Eyupspor

 
2. Lig  vs  
D
3 - 0
L
W
W
W
D
 
W
L
L
W
L
 
 
10:30  

Nazilli Bld. - Fatih Karagumruk

 
2. Lig  vs  
H
2 - 0
L
L
D
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
10:30  

Bugsasspor - Karsiyaka

 
2. Lig  vs  
Home
2 - 1
L
W
L
D
W
 
L
D
W
D
D
 
 
10:30  

Sancaktepe Belediye - Etimesgut

 
2. Lig  vs  
D
0 - 0
D
D
W
W
W
 
L
W
D
W
W
 
 
10:30  

Keciorengucu - Sivas 4 Eylel Belediyespor

 
2. Lig  vs  
Home
2 - 2
W
L
L
L
W
 
W
W
L
W
D
 
 
10:30  

Kastamonuspor - Tuzlaspor

 
2. Lig  vs  
Home
1 - 0
D
L
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
 
10:30  

Kocaelispor - Aydinspor

 
3. Lig  vs  
D
2 - 1
D
W
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
10:45  

Jeju United - Cerezo Osaka

 
AFC . Champions League  vs  
A
0 - 1
D
L
W
L
L
 
W
W
D
D
W
 
 
11:30  

Union Adarve - Real Valladolid II

 
Segunda B  vs  
Home
1 - 1
W
L
W
L
W
 
L
W
L
L
D
 
 
12:45  

Johor Darul Takzim - Persija Jakarta

 
AFC . Cup  vs  
D
3 - 0
W
L
W
L
L
 
W
L
W
W
W
 
 
12:50  

Al Mojzel - Al Nahdha

 
Division 1  vs  
H
6 - 1
W
L
 
D
W
D
W
D
 
 
13:00  

Shkupi - Akademija Pandev

 
Prva Liga  vs  
D
5 - 2
L
L
W
D
L
 
D
W
W
L
W
 
 
13:00  

Shkendija - Vardar

 
Prva Liga  vs  
Home
1 - 1
D
W
L
W
W
 
L
D
L
W
W
 
 
13:00  

Rabotnicki - Renova

 
Prva Liga  vs  
Home
0 - 0
D
W
W
L
W
 
W
W
L
W
D
 
 
13:00  

Pobeda Prilep - Pelister

 
Prva Liga  vs  
A
1 - 1
L
L
W
D
D
 
L
W
D
D
L
 
 
13:00  

Molde - Kristiansund

 
Club Friendly  vs  
Home
1 - 0
W
L
W
D
L
 
D
W
W
W
L
 
 
13:00  

Ujpest - Gyirmot

 
Club Friendly  vs  
Home
2 - 1
W
W
W
D
L
 
W
L
W
L
W
 
 
13:00  

Al Taee - Al Kawkab

 
Division 1  vs  
A
0 - 1
L
L
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
13:05  

Najran SC - Al Hazm

 
Division 1  vs  
D
0 - 2
D
L
L
L
L
 
D
L
L
W
W
 
 
13:30  

Ural - Spartak Moskva II

 
Club Friendly  vs  
Home
3 - 0
D
D
L
L
D
 
L
L
L
L
W
 
 
13:30  

Sudtirol - Pordenone

 
Lega Pro  vs  
D
1 - 0
W
D
W
W
L
 
L
L
D
D
W
 
 
13:50  

Al Kuwait SC - Al Jahra

 
Premier League  vs  
Home
2 - 3
W
W
W
W
W
 
W
D
W
D
L
 
 
14:00  

Kilmarnock U20 - Hamilton Academical U20

 
Development League  vs  
Away
0 - 1
L
W
D
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
14:30  

Northeast United FC - Delhi Dynamos FC

 
Super League  vs  
A
0 - 1
L
W
L
D
L
 
D
L
W
L
L
 
 
15:00  

Omonia Nicosia - Doxa Katokopia

 
Cup  vs  
D
2 - 3
W
W
W
W
W
 
W
D
L
L
L
 
 
15:00  

Aris Limassol - AEK Larnaca

 
Cup  vs  
Away
1 - 2
W
L
L
L
W
 
L
W
L
W
W
 
 
15:00  

Zamalek - Wadi Degla

 
Egypt Premier League  vs  
Home
1 - 0
L
W
L
D
W
 
L
L
D
L
W
 
 
15:00  

Raja Casablanca Atlhletic - OCK Olympique de Khouribga

 
Morocco Super League  vs  
Home
4 - 3
D
W
W
W
W
 
L
L
L
D
L
 
 
15:00  

Chabab Atlas Khenifra - Difaa Hassani El Jadidi

 
Morocco Super League  vs  
H
3 - 3
D
L
L
D
D
 
W
L
L
W
W
 
 
15:00  

Enyimba - Plateau United FC

 
NPFL  vs  
D
1 - 0
W
W
W
D
W
 
W
D
W
L
L
 
 
15:30  

Viterbese Castrense - Paganese

 
Cup Lega Pro  vs  
Home
1 - 1
W
W
D
D
W
 
L
L
L
D
W
 
 
15:30  

Lecce - Cosenza Calcio

 
Cup Lega Pro  vs  
Home
0 - 2
D
W
D
W
W
 
W
W
D
D
D
 
 
16:00  

Othellos Athienou - Apollon Limassol

 
Cup  vs  
Away
1 - 0
D
W
D
D
 
D
W
W
W
L
 
 
16:00  

Stuttgart U19 - Hoffenheim U19

 
U19 Bundesliga  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
16:00  

Jeddah Club - Al Najoom

 
Division 1  vs  
H
2 - 1
W
D
L
W
L
 
W
D
D
L
L
 
 
16:10  

Kazma SC - Al-Arabi

 
Premier League  vs  
H
0 - 0
D
L
W
D
L
 
L
L
L
D
W
 
 
17:00  

Olympiakos N. - Nea Salamis

 
Cup  vs  
H
3 - 3
W
D
L
D
L
 
L
L
D
W
W
 
 
17:00  

FUS Rabat - Wydad de Casablanca

 
Morocco Super League  vs  
D
2 - 4
L
L
D
D
W
 
W
L
W
L
L
 
 
17:00  

Osasuna II - Barakaldo

 
Segunda B  vs  
D
0 - 1
L
L
L
D
W
 
W
D
D
W
D
 
 
17:00  

Ittihad Tanger - RSB Berkane

 
Morocco Super League  vs  
D
2 - 1
L
W
W
D
W
 
L
W
W
W
W
 
 
17:30  

Al Ittihad Al Iskandary - El Daklyeh

 
Egypt Premier League  vs  
A
2 - 1
L
D
D
D
L
 
D
W
L
W
D
 
 
17:30  

Platinum Stars - Baroka FC

 
Cup  vs  
D
0 - 1
L
L
L
L
D
 
L
W
L
D
L
 
 
18:00  

Osnabruck - Karlsruher

 
3. Liga  vs  
A
0 - 0
L
L
D
L
W
 
D
D
W
W
W
 
 
18:00  

Ontinyent - SD Formentera

 
Segunda B  vs  
Home
3 - 0
W
D
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
18:30  

Alessandria - Renate AC

 
Cup Lega Pro  vs  
H
1 - 0
W
W
W
D
W
 
W
L
W
L
L
 
 
19:30  

Lynx - Mons Calpe SC

 
Premier Division  vs  
D
0 - 5
W
W
L
L
D
 
L
L
L
L
L
 
 
19:45  

Real Madrid - Paris SG

 
UEFA . Champions League  vs  
A
3 - 1
L
W
D
L
D
 
W
W
W
W
W
 
 
Wednesday 14. February 2018 | 13:05 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
No results found.
Wednesday 14. February 2018 | 13:05 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
09:00  

Oliveira G. - Moraing M.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
L
L
 
W
L
L
L
L
 
 
09:00  

Svitolina E. - Vondrousova M.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
09:30  

Brancaccio R. - Oliel Y.

 
ITF Murcia Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
L
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
09:30  

Korovin M. - Moroni M.

 
ITF Murcia Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
W
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
 
09:30  

Gutierrez-Ferrol S. - Dzhanashia S.

 
ITF Murcia Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
W
W
 
L
L
W
L
L
 
 
10:00  

Pouille L. - Rublev A.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
10:30  

Brkic T. - Vanni L.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
10:30  

Radwanska A. - Kvitova P.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
L
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
11:00  

Vega Hernandez D. - Vilella M. M.

 
ITF Murcia Men (clay)  vs  
Away
2 - 1
L
L
L
W
L
 
L
L
L
W
L
 
 
11:00  

Gimeno-Traver D. - Gennaro D.

 
ITF Murcia Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
11:00  

Perez C. S. - Gakhov I.

 
ITF Murcia Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
 
11:30  

Haase R. - De Bakker T.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
L
L
L
 
W
W
L
L
W
 
 
11:30  

Dzumhur D. - Copil M.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
11:30  

Harris B. - Hoyt E.

 
ITF Shrewsbury Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
W
W
W
L
L
 
L
W
W
L
L
 
 
11:30  

Reboul F. - Canter A.

 
ITF Shrewsbury Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
L
 
L
W
L
L
 
 
11:30  

Corrie E. - Glasspool L.

 
ITF Shrewsbury Men (hard)  vs  
Home
2 - 1
L
L
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
 
11:30  

Ward J. - Furness E.

 
ITF Shrewsbury Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
L
L
L
W
W
 
W
W
W
L
L
 
 
12:00  

Munar J. - Marterer M.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
W
L
W
 
W
W
W
W
W
 
 
12:00  

Makarova E. - Halep S.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
W
 
W
W
W
L
L
 
 
12:30  

Bellis C. - Keys M.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
2 - 1
L
L
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
12:30  

Blinkova A. - Mladenovic K.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
L
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
12:30  

Sevastova A. - Osaka N.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
2 - 0
L
L
W
W
L
 
W
W
L
W
W
 
 
13:00  

Sugita Y. - Dimitrov G.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
L
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
 
13:00  

Lopez F. - Goffin D.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
13:00  

Neuchrist M. - Apostol B. I.

 
ITF Shrewsbury Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
L
W
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
 
13:00  

Schneider R. - Nielsen F.

 
ITF Shrewsbury Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
L
W
L
W
L
 
L
L
L
W
W
 
 
13:00  

Raisma K. - Sijsling I.

 
ITF Shrewsbury Men (hard)  vs  
Away
2 - 1
L
L
 
W
W
W
W
W
 
 
13:30  

Herbert P./Mahut N. - Matkowski M./Qureshi A.

 
ATP Rotterdam Doubles (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
L
W
L
 
L
L
W
L
 
 
13:30  

Wozniacki C. - Witthoeft C.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
14:00  

Sakharov G. - Hemery C.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
W
L
L
L
 
W
W
W
L
L
 
 
14:00  

Mertens E. - Cirstea S.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
0 - 2
W
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
 
14:00  

Goerges J. - Strycova B.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
W
W
W
L
 
W
W
W
L
W
 
 
14:00  

Konta J. - Suarez Navarro C.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
L
L
L
 
L
L
L
W
L
 
 
15:00  

Haase R./Middelkoop M. - Rojer J./Tecau H.

 
ATP Rotterdam Doubles (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
15:30  

Stosur S. - Kerber A.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
15:30  

Makarova E./Vesnina E. - Pavlyuchenkova A./Savchuk O.

 
WTA Doha Doubles (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
W
L
W
L
 
W
W
W
 
 
16:00  

Pliskova Ka. - Cornet A.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
 
16:30  

Berdych T. - Troicki V.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
L
W
 
W
W
L
L
W
 
 
17:00  

Pella G. - Verdasco F.

 
ATP Buenos Aires (clay)  vs  
Away
2 - 0
L
W
W
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
17:00  

Bondarenko K./Krunic A. - Kichenok N./Rodionova An.

 
WTA Doha Doubles (hard)  vs  
Home
2 - 1
W
L
W
W
 
L
W
L
W
L
 
 
17:00  

Atawo R./Groenefeld A. - Mertens E./Schuurs D.

 
WTA Doha Doubles (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
 
17:30  

Jaziri M. - Kamke T.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
 
17:30  

Buzarnescu M. - Ostapenko J.

 
WTA Doha (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
W
W
L
W
 
L
L
W
W
L
 
 
18:30  

Bedene A. - Ramos A.

 
ATP Buenos Aires (clay)  vs  
Away
2 - 1
L
W
W
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
18:30  

Federer R. - Bemelmans R.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
19:00  

Pavlasek A. - Berrettini M.

 
Cherbourg Challenger Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
W
W
 
W
L
W
L
L
 
 
19:30  

Menendez-Maceiras A. - Chardy J.

 
ATP New York (hard)  vs  
Away
2 - 0
W
L
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
 
20:00  

Zverev A. - Seppi A.

 
ATP Rotterdam (hard)  vs  
Home
0 - 2
W
L
L
W
W
 
L
W
W
L
W
 
 
21:00  

Paes L./Raja P. - Mirnyi M./Oswald P.

 
ATP New York Doubles (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
 
21:45  

Schwartzman D. - Bellucci T.

 
ATP Buenos Aires (clay)  vs  
Home
2 - 1
W
W
L
W
L
 
L
L
W
W
W
 
 
Wednesday 14. February 2018 | 13:05 GMT
  Home vs AwayLeagueTeam FormPredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
00:00  

Quebec Remparts - Victoriaville Tigres

 
QMJHL  vs  
D
1 - 4
L
W
W
D
D
 
L
W
D
W
W
 
 
00:00  

Charlotte Checkers - Hartford Wolf Pack

 
AHL  vs  
Home
6 - 0
L
L
W
L
W
 
D
W
W
D
W
 
 
00:00  

Bridgeport Sound Tigers - Lehigh Valley Phantoms

 
AHL  vs  
D
0 - 5
L
W
L
W
L
 
W
L
W
W
W
 
 
00:00  

Greenville Swamp Rabbits - Atlanta Gladiators

 
ECHL  vs  
D
0 - 5
L
D
L
L
D
 
D
L
W
W
L
 
 
00:00  

Buffalo Sabres - Tampa Bay Lightning

 
NHL  vs  
Away
5 - 3
L
L
D
W
W
 
W
W
L
W
W
 
 
00:00  

New York Islanders - Columbus Blue Jackets

 
NHL  vs  
D
1 - 4
L
W
L
L
D
 
L
L
L
L
W
 
 
00:00  

Philadelphia Flyers - New Jersey Devils

 
NHL  vs  
H
4 - 4
L
D
D
W
D
 
W
W
L
L
L
 
 
00:00  

Carolina Hurricanes - Los Angeles Kings

 
NHL  vs  
A
7 - 3
L
L
D
W
W
 
L
W
W
W
L
 
 
00:00  

Boston Bruins - Calgary Flames

 
NHL  vs  
D
5 - 2
W
W
W
W
L
 
L
L
W
W
L
 
 
00:00  

Pittsburgh Penguins - Ottawa Senators

 
NHL  vs  
Home
6 - 3
W
L
W
D
W
 
D
L
W
D
L
 
 
00:05  

Youngstown Phantoms - Central Illinois

 
USHL  vs  
Home
4 - 4
W
L
W
L
W
 
L
L
W
L
L
 
 
00:15  

Brampton Beast - Toledo Walleye

 
ECHL  vs  
Away
3 - 1
W
L
D
L
L
 
L
W
L
D
W
 
 
00:30  

Baie-Comeau Drakkar - Drummondville Voltigeurs

 
QMJHL  vs  
D
3 - 3
L
W
W
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
00:30  

Detroit Red Wings - Anaheim Ducks

 
NHL  vs  
D
2 - 1
L
W
L
L
D
 
W
L
L
D
W
 
 
00:35  

Cincinnati Cyclones - Wichita Thunder

 
ECHL  vs  
Home
2 - 3
L
D
L
W
D
 
W
W
L
L
D
 
 
01:00  

Rockford IceHogs - Cleveland Monsters

 
AHL  vs  
H
1 - 3
D
L
W
L
L
 
D
L
L
L
L
 
 
01:00  

Nashville Predators - St. Louis Blues

 
NHL  vs  
H
3 - 3
W
W
D
D
D
 
W
L
W
W
L
 
 
01:00  

Minnesota Wild - New York Rangers

 
NHL  vs  
Home
3 - 2
W
L
W
D
W
 
L
L
L
L
W
 
 
01:00  

Winnipeg Jets - Washington Capitals

 
NHL  vs  
H
3 - 3
W
D
W
W
L
 
W
L
L
W
W
 
 
01:00  

Mississippi RiverKings - Huntsville Havoc

 
SPHL  vs  
A
4 - 5
L
D
L
W
W
 
D
L
W
W
D
 
 
01:35  

Birmingham Bulls - Pensacola Ice Flyers

 
SPHL  vs  
H
5 - 3
L
W
W
D
 
W
W
L
L
W
 
 
02:00  

Lethbridge Hurricanes - Tri-City Americans

 
WHL  vs  
A
3 - 6
D
D
W
W
L
 
W
W
L
D
L
 
 
03:00  

Vegas Golden Knights - Chicago Blackhawks

 
NHL  vs  
Home
5 - 2
D
L
W
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
03:10  

Sweden W - Switzerland W

 
Olympic Games Women  vs  
H
1 - 2
D
W
L
W
W
 
W
W
D
L
W
 
 
03:30  

San Jose Sharks - Arizona Coyotes

 
NHL  vs  
Home
1 - 2
W
W
L
L
W
 
L
L
L
D
D
 
 
07:40  

Korea W - Japan W

 
Olympic Games Women  vs  
Away
1 - 4
L
L
 
W
L
L
W
L
 
 
11:00  

Kuznetskie Medvedi - Belye Medvedi

 
MHL  vs  
D
1 - 3
L
W
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
 
11:30  

Sibirskie Snaipery - Omskie Yastreby

 
MHL  vs  
Home
4 - 3
L
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
 
12:10  

USA - Slovenia

 
Olympic Games  vs  
Home
2 - 2
W
L
L
L
L
 
L
L
L
L
W
 
 
13:30  

Tolpar - Altay

 
MHL  vs  
Home
3 - 0
L
D
W
W
W
 
L
L
L
L
W
 
 
13:30  

Avto - Snezhnye Barsy

 
MHL  vs  
Home
4 - 1
D
W
W
L
L
 
L
D
L
W
W
 
 
14:00  

Mamonty Yugry - Stalnye Lisy

 
MHL  vs  
D
10 - 3
D
D
W
D
W
 
W
L
W
L
L
 
 
14:00  

Tyumensky Legion - Sarmaty

 
MHL  vs  
D
1 - 7
L
L
L
L
L
 
L
L
W
L
W
 
 
14:00  

Russkie Vityazi - Kapitan

 
MHL  vs  
Home
5 - 1
L
D
L
W
L
 
D
L
L
L
L
 
 
16:00  

Mississauga Steelheads - Kitchener Rangers

 
OHL  vs  
H
2 - 3
L
W
W
L
L
 
W
W
W
L
W
 
 
16:30  

Ceske Budejovice - Usti nad Labem

 
WSM Liga  vs  
Home
8 - 5
W
W
W
L
W
 
L
L
D
W
W
 
 
16:30  

Ilves - IFK Helsinki

 
Liiga  vs  
H
2 - 1
L
W
D
L
W
 
W
W
W
W
L
 
 
17:00  

Frydek-Mistek - Benatky

 
WSM Liga  vs  
Home
4 - 1
W
W
L
W
L
 
W
L
L
L
W
 
 
17:00  

Kadan - Vsetin

 
WSM Liga  vs  
D
2 - 5
L
L
L
D
L
 
W
L
L
D
L
 
 
17:00  

Prostejov - Trebic

 
WSM Liga  vs  
Home
4 - 1
D
L
W
D
W
 
L
L
L
W
L
 
 
17:00  

AZ Havirov - Karlovy Vary

 
WSM Liga  vs  
A
2 - 2
L
W
W
D
W
 
L
W
W
W
W
 
 
17:00  

Slavia Prague - Kladno

 
WSM Liga  vs  
H
1 - 1
D
W
W
L
L
 
W
W
L
W
L
 
 
17:00  

Hunters - Koovee

 
Suomi-sarja  vs  
Home
3 - 1
W
D
W
L
W
 
W
W
L
W
W
 
 
18:00  

Comet - Gruner

 
Division 1  vs  
Home
5 - 4
W
L
L
W
L
 
L
L
L
L
W
 
 
18:00  

Pitea - Borlange

 
AllEttan Norra  vs  
D
1 - 2
W
D
L
L
D
 
W
W
D
W
W
 
 
18:00  

Dalen - Visby/Roma

 
AllEttan Södra  vs  
H
3 - 3
W
L
L
L
W
 
W
L
L
L
L
 
 
18:00  

Hudiksvalls - Vasby

 
AllEttan Södra  vs  
Home
3 - 1
W
W
W
W
L
 
L
D
L
L
L
 
 
18:00  

Nybro - Huddinge

 
AllEttan Södra  vs  
Away
3 - 3
L
L
L
L
W
 
W
W
L
W
D
 
 
18:00  

Vimmerby - Kristianstads

 
AllEttan Södra  vs  
A
1 - 2
W
L
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
 
18:00  

IF Bjorkloven - Modo

 
HockeyAllsvenskan  vs  
D
1 - 1
L
W
W
W
D
 
W
W
D
L
W
 
 
18:00  

Vita Hasten - Leksands

 
HockeyAllsvenskan  vs  
H
4 - 2
W
W
L
W
L
 
W
W
L
L
W
 
 
18:00  

Pantern - BIK Karlskoga

 
HockeyAllsvenskan  vs  
Home
4 - 4
L
L
L
W
D
 
D
W
L
W
L
 
 
18:00  

Almtuna - Vasterviks IK

 
HockeyAllsvenskan  vs  
D
2 - 1
L
L
W
L
D
 
L
W
D
W
D
 
 
18:00  

Tingsryds - Oskarshamn

 
HockeyAllsvenskan  vs  
D
3 - 4
L
W
L
W
L
 
L
L
L
L
D
 
 
18:00  

Asploven - Vannas

 
HockeyEttan Norra  vs  
H
3 - 5
W
L
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 
18:00  

Lejon - Kiruna

 
HockeyEttan Norra  vs  
H
0 - 3
L
W
W
L
W
 
W
L
L
W
L
 
 
18:00  

Vallentuna - Nykoping

 
HockeyEttan Ostra  vs  
A
4 - 5
W
L
L
W
W
 
W
L
L
L
L
 
 
18:00  

Tyreso Hanviken - Arlanda

 
HockeyEttan Ostra  vs  
H
6 - 1
L
L
W
L
D
 
L
W
L
W
W
 
 
18:00  

Tranas - Tyringe

 
HockeyEttan Sodra  vs  
Home
2 - 2
W
W
W
W
W
 
L
W
L
L
W
 
 
18:30  

Preussen - Herner

 
Oberliga North  vs  
H
1 - 5
L
L
W
D
W
 
W
W
W
W
D
 
 
18:45  

Rapperswil - Thurgau

 
Swiss League  vs  
Home
3 - 1
W
D
W
W
W
 
W
W
W
W
W
 
 

All upcoming games & predictions

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 19 Feb 02:00  

East. Washington - Idaho

 
NCAA 
basketball 19 Feb 02:00  

Virginia Tech - Virginia

 
NCAA 
basketball 19 Feb 03:00  

Wisconsin - Illinois

 
NCAA 
basketball 19 Feb 04:00  

Capitanes - Michoacan

 
LNBP 
basketball 19 Feb 04:00  

Oklahoma State - TCU

 
NCAA 
basketball 19 Feb 04:00  

West Virginia - Kansas State

 
NCAA 
basketball 19 Feb 06:15  

Soles - Angeles

 
LNBP 
hockey 19 Feb 00:00  

Prince Albert Raiders - Moose Jaw Warriors

 
WHL 
hockey 19 Feb 02:30  

Columbus Blue Jackets - Tampa Bay Lightning

 
NHL 
hockey 19 Feb 03:30  

Chicago Blackhawks - Ottawa Senators

 
NHL 
hockey 19 Feb 04:00  

Colorado Avalanche - Vegas Golden Knights

 
NHL 
hockey 19 Feb 05:00  

San Jose Sharks - Boston Bruins

 
NHL 
hockey 19 Feb 05:30  

Los Angeles Kings - Washington Capitals

 
NHL 
hockey 19 Feb 11:30  

Nippon Paper Cranes - Oji Eagles

 
Asia League 
hockey 19 Feb 13:00  

Omskie Yastreby - Belye Medvedi

 
MHL 
hockey 19 Feb 13:30  

Heilongjiang - Zvezda Chekhov

 
VHL 
hockey 19 Feb 14:30  

Altay - Kuznetskie Medvedi

 
MHL 
hockey 19 Feb 15:00  

Temirtau - Beibarys Atyrau

 
Championship 
hockey 19 Feb 15:00  

Almaty - Kokshetau

 
Championship 
hockey 19 Feb 15:00  

Kulager - Pavlodar

 
Championship 
hockey 19 Feb 15:00  

Snezhnye Barsy - Sibirskie Snaipery

 
MHL 
hockey 19 Feb 18:00  

Novopolotsk - Pinskiye Yastreby

 
Extraleague 
hockey 19 Feb 18:00  

Bobruisk - Baranavichy

 
Extraleague 
hockey 19 Feb 18:20  

Litvinov - Trinec

 
Extraliga 
hockey 19 Feb 18:30  

Vitkovice - Chomutov

 
Extraliga 
hockey 19 Feb 18:30  

CSM Galati - Csikszereda

 
Campionatul National 
hockey 19 Feb 19:00  

Soligorsk - Neman Grodno

 
Extraleague 
hockey 19 Feb 19:00  

Kometa Brno - Mountfield HK

 
Extraliga 
hockey 19 Feb 19:00  

Liberec - Karlovy Vary

 
Extraliga 
hockey 19 Feb 19:00  

Pardubice - Mlada Boleslav

 
Extraliga 
hockey 19 Feb 19:00  

Stavanger - Stjernen

 
Get-ligaen 
hockey 19 Feb 19:30  

Sparta Prague - Olomouc

 
Extraliga 
hockey 19 Feb 19:30  

Manglerud - Ringerike

 
Get-ligaen 
hockey 19 Feb 19:30  

Storhamar - Lillehammer

 
Get-ligaen 
hockey 19 Feb 19:30  

Sparta Sarpsborg - Valerenga

 
Get-ligaen 
hockey 19 Feb 19:30  

Torun - MMKS Podhale

 
Polish Hockey League 
hockey 19 Feb 19:30  

Gdansk - Tychy

 
Polish Hockey League 
hockey 19 Feb 20:00  

Frederikshavn - Rodovre Mighty Bulls

 
Metal Ligaen 
hockey 19 Feb 20:00  

Herning Blue Fox - Sonderjyske Ishockey

 
Metal Ligaen 
hockey 19 Feb 20:00  

Odense Bulldogs - Rungsted

 
Metal Ligaen 
hockey 19 Feb 20:00  

AIK - Vasteras

 
HockeyAllsvenskan 
hockey 19 Feb 20:00  

Vasterviks IK - Pantern

 
HockeyAllsvenskan 
hockey 19 Feb 20:30  

Adler Mannheim - Bremerhaven

 
DEL 
hockey 19 Feb 20:30  

ERC Ingolstadt - Schwenninger

 
DEL 
hockey 19 Feb 20:30  

Krefeld Pinguine - Munchen

 
DEL 
hockey 19 Feb 20:30  

Kolner - Nurnberg Ice Tigers

 
DEL 
hockey 19 Feb 20:30  

Straubing Tigers - Eisbaren Berlin

 
DEL 
hockey 19 Feb 20:45  

Davos - Bern

 
National League 
hockey 19 Feb 20:45  

Zug - Ambri-Piotta

 
National League 
hockey 19 Feb 20:45  

Lausanne - Lugano

 
National League 
hockey 19 Feb 21:00  

Ritten - Cortina

 
Alps Hockey League 
hockey 19 Feb 21:00  

Nice - Gap

 
Ligue Magnus 
hockey 19 Feb 21:30  

Aalborg - Esbjerg

 
Metal Ligaen 
hockey 19 Feb 21:30  

Gherdeina - Feldkirch

 
Alps Hockey League 
soccer 19 Feb 00:10  

Operario LTDA - Sinop FC

 
Matogrossense 
soccer 19 Feb 08:00  

Ural - Levadia

 
FNL Cup 
soccer 19 Feb 08:30  

Real Kashmir - Minerva Punjab

 
I League 
soccer 19 Feb 09:00  

Arambagh Krira Sangha - Nofel SC

 
Bangladesh Premier League 
soccer 19 Feb 09:00  

Eskişehirspor U21 - Denizlispor U21

 
U21 1. Lig 
soccer 19 Feb 09:00  

Antalyaspor U21 - Istanbul Basaksehir U21

 
U21 Super Lig 
soccer 19 Feb 09:30  

Bulleen Lions - Manningham United Blues

 
State Leagues 
soccer 19 Feb 10:00  

Abahani Chittagong - Mohammedan Dhaka

 
Bangladesh Premier League 
soccer 19 Feb 10:00  

Banik Ostrava U21 - Trinec U21

 
Juniorska liga 
soccer 19 Feb 10:30  

Slavia Sofia - Cherno More Varna

 
A PFG 
soccer 19 Feb 10:45  

FC Krasnodar II - Fakel

 
FNL Cup 
soccer 19 Feb 11:00  

Bidco United - Kenya Police FC

 
Super League 
soccer 19 Feb 11:30  

Shillong Lajong - Chennai City

 
I League 
soccer 19 Feb 12:00  

Bohemians 1905 U21 - Hradec Kralove U21

 
Juniorska liga 
soccer 19 Feb 12:00  

Slovan Liberec U21 - Dukla Praha U21

 
Juniorska liga 
soccer 19 Feb 12:00  

Pribram U21 - Sparta Praha U21

 
Juniorska liga 
soccer 19 Feb 12:00  

Administration Police FC - Kibera Black Stars

 
Super League 
soccer 19 Feb 12:00  

Kisumu All Stars - Modern Coast Rangers FC

 
Super League 
soccer 19 Feb 12:30  

Maccabi Tzur Shalom - Hapoel Umm al Fahm

 
Liga Alef 
soccer 19 Feb 12:30  

Al Karmal - Ittihad Al Ramtha

 
1 Division 
soccer 19 Feb 12:30  

Blama - Sama Al Sarhan

 
1 Division 
soccer 19 Feb 13:00  

Viktoria Plzen U21 - Mlada Boleslav U21

 
Juniorska liga 
soccer 19 Feb 13:00  

Ceske Budejovice U21 - Slavia Praha U21

 
Juniorska liga 
soccer 19 Feb 13:00  

Leeds United U23 - Bolton U23

 
Professional Development League 
soccer 19 Feb 13:00  

QPR U23 - Bristol City U23

 
Professional Development League 
soccer 19 Feb 13:00  

Coventry City U23 - Ipswich Town U23

 
Professional Development League 
soccer 19 Feb 13:00  

Hapoel Azor - Hapoel Kfar Shalem

 
Liga Alef 
soccer 19 Feb 13:00  

Ironi Tiberias - Sports Club Rubi Shapira

 
Liga Alef 
soccer 19 Feb 13:00  

Willem II Reserve - Feyenoord Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 13:00  

Emmen Reserve - Fortuna Sittard Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 13:00  

Uganda Revenue Authority FC - Bright Stars

 
Cup 
soccer 19 Feb 13:00  

Express - Police FC

 
Cup 
soccer 19 Feb 13:00  

Ludogorets Razgrad - Botev Plovdiv

 
A PFG 
soccer 19 Feb 13:15  

Thika United - Wazito FC

 
Super League 
soccer 19 Feb 13:30  

Millwall U23 - Cardiff City U23

 
Professional Development League 
soccer 19 Feb 13:30  

FK Khimki - Spartak Moskva II

 
FNL Cup 
soccer 19 Feb 13:30  

Musanze FC - AS Kigali

 
National Football League 
soccer 19 Feb 13:30  

Espoir - Gicumbi

 
National Football League 
soccer 19 Feb 13:30  

Amagaju - APR FC

 
National Football League 
soccer 19 Feb 13:45  

Padideh Khorasan - Persepolis FC

 
Cup 
soccer 19 Feb 14:00  

FC Goa - Kerala Blasters FC

 
Super League 
soccer 19 Feb 14:00  

Queen of South Reserves - Ross County Reserves

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 14:00  

Falkirk Reserves - St Mirren Reserves

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 14:00  

Partick Reserves - Motherwell Reserves

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 14:00  

Hibernian Reserves - Dundee Reserves

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 14:00  

Dunfermline Reserves - Rangers Reserves

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 15:15  

Al Ahli Manama - Al Tadamun Buri

 
Second Division 
soccer 19 Feb 15:30  

PFC CSKA Sofia - Botev Vratsa

 
A PFG 
soccer 19 Feb 16:00  

ASC Jaraaf - Pikine

 
Ligue 1 
soccer 19 Feb 16:00  

Eskisehirspor - Denizlispor

 
Lig A 
soccer 19 Feb 17:00  

Dukla Praha - Sparta Praha

 
Czech Liga 
soccer 19 Feb 17:00  

Misr Lel Makasa - Wadi Degla

 
Egypt Premier League 
soccer 19 Feb 17:00  

Apollon Smirnis - PAOK FC

 
Super League 
soccer 19 Feb 17:00  

Hapoel Kfar Saba - Hapoel Nazareth Illit

 
Liga Leumit 
soccer 19 Feb 17:00  

Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon

 
Liga Leumit 
soccer 19 Feb 17:00  

Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan

 
Liga Leumit 
soccer 19 Feb 17:00  

Wisla Krakow - Slask Wroclaw

 
Ekstraklasa 
soccer 19 Feb 17:00  

Antalyaspor - Istanbul Basaksehir

 
Super Lig 
soccer 19 Feb 17:30  

OFI Crete - Lamia

 
Super League 
soccer 19 Feb 17:30  

Helmond Sport Reserve - Excelsior Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 17:30  

PEC Zwolle Reserve - ADO Den Haag Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 17:30  

De Graafschap Reserve - Eindhoven Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 17:30  

Cambuur Reserve - Go Ahead Eagles Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 17:30  

RKC Waalwijk Reserve - NEC Reserve

 
Reserve League 
soccer 19 Feb 18:00  

FC Midtjylland - AaB

 
Superligaen 
soccer 19 Feb 18:00  

Munchen 1860 - Aalen

 
3. Liga 
soccer 19 Feb 18:00  

Chemnitzer - RW Erfurt

 
Regionalliga 
soccer 19 Feb 18:00  

Hassania Agadir - Forces Armee Royales Rabat

 
Morocco Super League 
soccer 19 Feb 18:00  

Concordia Chiajna - Steaua Bucuresti

 
Liga 1 
soccer 19 Feb 18:00  

Gorée - Niarry Tally

 
Ligue 1 
soccer 19 Feb 18:00  

Hammarby IF - Varbergs BoIS

 
Cup 
soccer 19 Feb 18:00  

Eskilsminne IF - Dalkurd FF

 
Cup 
soccer 19 Feb 18:30  

Excel Mouscron Reserve - Sint-Truiden Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 18:30  

Sporting Charleroi Reserve - Kortrijk Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 18:30  

Standard Liege Reserve - Gent Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 18:30  

KV Oostende Reserve - Zulte Waregem Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 18:30  

AS Eupen Reserve - Waasland Beveren Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 18:30  

Genk Reserve - Club Brugge Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 18:30  

Real FC - Santa Maria

 
Brasiliense 
soccer 19 Feb 19:00  

Royal Antwerp Reserves - Anderlecht Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 19:00  

Cercle Brugge Reserve - Lokeren Reserve

 
Reserve Pro League 
soccer 19 Feb 19:00  

Bogota CD - Barranquilla

 
Primera B 
soccer 19 Feb 19:00  

Everton U23 - Blackburn Rovers U23

 
Premier League 2 (Division 1) 
soccer 19 Feb 19:00  

West Ham United U23 - Liverpool U23

 
Premier League 2 (Division 1) 
soccer 19 Feb 19:00  

Aston Villa U23 - Middlesbrough U23

 
Premier League 2 (Division 2) 
soccer 19 Feb 19:00  

West Bromwich Albion U23 - Sunderland U23

 
Premier League 2 (Division 2) 
soccer 19 Feb 19:00  

Stoke City U23 - Manchester United U23

 
Premier League 2 (Division 2) 
soccer 19 Feb 19:00  

Colchester United U23 - Crystal Palace U23

 
Professional Development League 
soccer 19 Feb 19:00  

Thor - Magni

 
League Cup 
soccer 19 Feb 19:00  

Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem

 
Toto League 
soccer 19 Feb 19:00  

Jong PSV - FC Twente

 
Eerste Divisie 
soccer 19 Feb 19:30  

Chelsea - Manchester United

 
FA Cup 
soccer 19 Feb 19:30  

Roma - Bologna

 
Serie A 
soccer 19 Feb 19:30  

Nurnberg - Borussia Dortmund

 
Bundesliga 
soccer 19 Feb 19:30  

Hartley Wintney - Walton Casuals

 
Non League Premeir 
soccer 19 Feb 19:45  

Metz - Beziers AS

 
Ligue 2 
soccer 19 Feb 19:45  

FC Rieti - Trapani

 
Lega Pro 
soccer 19 Feb 19:45  

Glentoran FC - Glenavon FC

 
Premier League 
soccer 19 Feb 19:45  

Queens Park Rangers - West Bromwich Albion

 
Championship 
soccer 19 Feb 19:45  

Sunderland - Gillingham

 
League 1 
soccer 19 Feb 19:45  

Barnsley - Burton Albion

 
League 1 
soccer 19 Feb 19:45  

Rochdale - AFC Wimbledon

 
League 1 
soccer 19 Feb 19:45  

Accrington Stanley - Oxford United

 
League 1 
soccer 19 Feb 19:45  

Notts County - Newport County

 
League 2 
soccer 19 Feb 19:45  

Rushden and Diamonds - Stratford Town

 
Non League Premeir 
soccer 19 Feb 19:45  

Wingate and Finchley - Bishops Stortford

 
Non League Premeir 
soccer 19 Feb 19:45  

Whitehawk - Burgess Hill Town

 
Non League Premeir 
soccer 19 Feb 19:45  

Workington - Witton Albion

 
Non League Premeir 
soccer 19 Feb 19:45  

Chesham Utd. - Basingstoke Town

 
Non League Premeir 
soccer 19 Feb 19:45  

Stockport County - Southport

 
National League 
soccer 19 Feb 19:45  

Maidstone United - Halifax Town

 
National League 
soccer 19 Feb 19:45  

Fylde AFC - Havant and Waterlooville

 
National League 
soccer 19 Feb 19:45  

Sutton United - Barnet

 
National League 
soccer 19 Feb 19:45  

Ashton United FC - Telford United

 
National League 
soccer 19 Feb 19:45  

Woking - Hemel Hempstead

 
National League 
soccer 19 Feb 19:45  

Inverness CT - Ross County

 
FA Cup 
soccer 19 Feb 19:45  

Cowdenbeath - Albion Rovers

 
League 2 
soccer 19 Feb 20:00  

Huesca - Athletic Bilbao

 
Primera Division 
soccer 19 Feb 20:00  

Crotone - Pescara

 
Serie B 
soccer 19 Feb 20:15  

Desportivo Aves - Benfica

 
Portuguese Liga 
soccer 19 Feb 22:00  

URT - Tupynambas FC

 
Mineiro 
soccer 19 Feb 23:00  

Piaui EC - Flamengo PI

 
Piauiense 
soccer 19 Feb 23:00  

Leones FC - Atletico Futbol Club

 
Primera B 
tennis 19 Feb 00:00  

Auger-Aliassime F. - Fognini F.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 00:30  

Ymer E. - Londero J. I.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 01:00  

Harris G. - King D.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 01:30  

Seyboth Wild T. - Daniel T.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 02:30  

Diez S. - Estrella V.

 
Morelos Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 03:00  

Kyrgios N. - Millman J.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 04:00  

Gomez L. - Barrios T.

 
Morelos Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 06:00  

De Bakker T. - Tipsarevic J.

 
Bangkok 2 Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 06:00  

Mukund S. K. - King K.

 
Bangkok 2 Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 11:00  

Van Uytvanck A. - Zvonareva V.

 
WTA Budapest (hard) 
tennis 19 Feb 11:00  

Stollar F. - Brengle M.

 
WTA Budapest (hard) 
tennis 19 Feb 11:00  

Kozlova Kat. - Larsson J.

 
WTA Budapest (hard) 
tennis 19 Feb 11:00  

Cirstea S. - Bondar A.

 
WTA Budapest (hard) 
tennis 19 Feb 11:00  

Barthel M. - Begu I.

 
WTA Budapest (hard) 
tennis 19 Feb 11:00  

Rodina E. - Flipkens K.

 
WTA Budapest (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Vesely J. - Monfils G.

 
ATP Marseille (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Gojowczyk P. - Dzumhur D.

 
ATP Marseille (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Chardy J. - Berrettini M.

 
ATP Marseille (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Tsonga J-W. - Rublev A.

 
ATP Marseille (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Gulbis E. - Humbert U.

 
ATP Marseille (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Marach O./Pavic M. - Nedunchezhiyan J./Raja P.

 
ATP Marseille Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Melzer J./Oswald P. - Berrettini M./Bolelli S.

 
ATP Marseille Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Hsieh C./Rungkat C. - Kudla D./Marrero S. D.

 
ATP Marseille Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Begemann A./Junaid R. - Chardy J./Martin F.

 
ATP Marseille Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Tsitsipas P./Tsitsipas S. - Arends S./Weissborn T-S.

 
ATP Marseille Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Eysseric J./Simon G. - Klaasen R./Venus M.

 
ATP Marseille Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Ilkel C. - Barranco C. J.

 
Bergamo Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Serdarusic N. - Brancaccio R.

 
Bergamo Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 12:00  

Bonzi B./Halys Q. - Caruana L./Sinner J.

 
Bergamo Challenger Men Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Gonzalez A. - Haerteis J.

 
Morelos Challenger Men (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Del Potro J. - Nishioka Y.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Sandgren T. - Opelka R.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Garcia-Lopez G. - Donaldson J.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

McDonald M. - Fritz T.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Albot R. - Karlovic I.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Seppi A. - Tomic B.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Thompson J. - Granollers M.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Mannarino A. - Schnur B.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Polansky P. - Isner J.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Johnson S. - Jung J.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Smyczek T. - Lorenzi P.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Evans D. - Tiafoe F.

 
ATP Delray Beach (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Bryan M./Bryan B. - Krawietz K./Mies A.

 
ATP Delray Beach Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Mannarino A./Nys H. - Johnson S./Sandgren T.

 
ATP Delray Beach Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Lindstedt R./Puetz T. - Maytin R./Pasha N.

 
ATP Delray Beach Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Ramanathan R./Smyczek T. - Arevalo M./Cerretani J.

 
ATP Delray Beach Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Kyrgios N./Withrow J. - Gonzalez S./Qureshi A.

 
ATP Delray Beach Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 18:00  

Millman J./Popyrin Al. - Skupski K./Skupski N.

 
ATP Delray Beach Doubles (hard) 
tennis 19 Feb 20:00  

Thiem D. - Djere L.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Pella G. - Sousa J.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Cecchinato M. - Bedene A.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Sousa P. - Monteiro T.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Sonego L. - Ramos A.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Cuevas P. - Schwartzman D.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Munar J. - Mayer L.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Garin Ch. - Marterer M.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Ruud C. - Andujar-Alba P.

 
ATP Rio de Janeiro (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Melo M./Soares B. - Fognini F./Londero J. I.

 
ATP Rio de Janeiro Doubles (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Cuevas P./Lopez M. - Demoliner M./Nielsen F.

 
ATP Rio de Janeiro Doubles (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Jaziri M./Mayer L. - Jebavy R./Molteni A.

 
ATP Rio de Janeiro Doubles (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Cecchinato M./Lajovic D. - Gonzalez M./Jarry N.

 
ATP Rio de Janeiro Doubles (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Krajicek A./Sitak A. - Mektic N./Zeballos H.

 
ATP Rio de Janeiro Doubles (clay) 
tennis 19 Feb 20:00  

Pella G./Schwartzman D. - Cabal J./Farah R.

 
ATP Rio de Janeiro Doubles (clay)