Best football predictions every day!

Tuesday 6. June 2017 | 08:27 GMT - Click on the game for ANALYSIS, PREDICTIONS & REVIEW

TimeHome vs AwayLeagueFREE PredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
08:00   Ben Tre - PVF Vietnam  Second Division 
D
0 - 3
L
W
 
D
L
 
   
08:00   Ca Mau - Mancons Sai Gon  Second Division 
Away
1 - 1
L
L
D
 
L
W
W
L
 
   
08:30   An Giang - Tien Giang  Second Division 
H
2 - 0
W
L
W
 
W
L
D
 
   
10:00   Afghanistan - Maldives  Friendly . National Teams 
H
2 - 1
L
D
L
W
D
 
W
L
L
D
L
 
   
10:00   Bahrain - Palestine  Friendly . National Teams 
A
0 - 2
D
L
D
D
D
 
D
D
W
W
 
   
11:30   Habo FF - Stromsbergs IF  Division 2 
A
2 - 2
L
D
L
W
L
 
L
W
L
W
 
   
12:00   Orebro Syrianska - Boo FK  Division 2 
Home
6 - 0
W
L
W
W
 
D
L
W
L
W
 
   
13:00   Tenhults IF - Varbergs GIF FK  Division 2 
D
1 - 0
L
L
L
L
W
 
L
W
L
D
W
 
   
13:00   Dalstorps IF - Hittarps IK  Division 2 
D
3 - 2
W
W
D
W
W
 
D
D
L
W
L
 
   
13:00   Racing Club Reserve - Aldosivi Reserve  Reserve League 
D
2 - 1
W
L
 
L
W
W
D
L
 
   
13:00   Quilmes Reserve - Patronato Reserve  Reserve League 
Home
1 - 1
W
L
W
W
 
L
L
W
 
   
13:30   India - Nepal  Friendly . National Teams 
Home
2 - 0
D
W
W
W
W
 
L
L
W
W
L
 
   
15:00   Uzbekistan - Thailand  Friendly . National Teams 
A
2 - 0
W
L
D
L
W
 
W
L
W
L
L
 
   
15:00   Ukraine U21 - Montenegro U21  Friendly . National Teams U21 
Home
2 - 1
W
D
W
W
D
 
D
W
W
L
 
   
16:00   Uddevalla - Skoftebyns IF  Division 2 
Home
3 - 1
L
D
D
W
W
 
L
L
L
D
D
 
   
17:00   Ukraine - Malta  Friendly . National Teams 
Home
0 - 1
D
W
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
   
17:00   Herlev IF - Kalundborg  Danmarksserien 
Home
8 - 0
W
L
D
W
W
 
D
L
L
L
L
 
   
17:30   Israel - Moldova  Friendly . National Teams 
D
1 - 1
L
W
W
W
L
 
D
D
W
L
L
 
   
17:30   Brazil U20 - Czech Republic U19  Friendly . Toulon Tournament 
A
0 - 0
L
L
D
D
W
 
W
W
W
W
W
 
   
18:00   Belgrano de Villa Ramallo - Gutierrez  Torneo Federal A 
H
1 - 0
W
L
 
W
W
L
W
W
 
   
18:30   Argentino Quilmes - San Martin Burzaco  Primera C 
D
2 - 1
L
D
D
L
W
 
W
D
D
W
D
 
   
18:30   Central Espanol - Claypole  Primera D 
A
2 - 7
L
D
L
L
L
 
D
W
D
D
L
 
   
18:30   Deportivo Paraguayo - Deportivo Muniz  Primera D 
D
1 - 0
D
D
D
D
L
 
L
D
W
L
D
 
   
18:30   Victoriano Arenas - Central Ballester  Primera D 
D
1 - 1
L
D
L
W
D
 
L
L
W
D
D
 
   
18:45   Denmark - Germany  Friendly . National Teams 
A
1 - 1
L
L
W
D
D
 
W
W
D
W
W
 
   
21:00   Algeria - Guinea  Friendly . National Teams 
Home
2 - 1
L
W
D
L
D
 
D
L
L
D
W
 
   
22:15   Juventude RS - Criciuma SC  Serie B 
Home
1 - 0
W
W
W
D
D
 
D
L
L
L
D
 
   
22:15   ABC RN - Paysandu PA  Serie B 
D
2 - 1
L
D
D
W
L
 
L
W
W
W
W
 
   
23:00   Bahia BA - Atletico GO  Serie A 
Home
3 - 0
L
W
W
L
W
 
D
L
L
L
L
 
   
23:30   Figueirense SC - Internacional  Serie B 
A
1 - 2
W
L
W
W
L
 
L
L
W
D
D
 
   
23:30   Goias GO - Santa Cruz FC  Serie B 
Home
2 - 1
L
L
L
L
D
 
D
W
L
L
W
 
   
23:30   Londrina PR - Parana PR  Serie B 
A
1 - 1
L
L
L
W
L
 
D
W
W
L
L
 
   
23:30   Nautico PE - Oeste SP  Serie B 
A
1 - 1
W
L
D
L
L
 
W
L
D
W
W
 
   

Click on the game for ANALYSIS, PREDICTIONS & REVIEW Tuesday 6. June 2017 | 08:27 GMT -

TimeHome vs AwayLeagueFREE PredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:00   San Lorenzo - Gimnasia  Liga A 
Home
98 - 64
W
W
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
  
00:30   San Martin - Olimpico  Liga A 
Home
86 - 73
W
W
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
  
08:15   San Miguel Beermen - Phoenix Fuelmasters  Commissioners Cup 
Home
115 - 96
W
L
W
W
W
 
L
W
L
W
L
 
  
10:00   Japan - Chinese Taipei  EABA Championship 
Home
73 - 78
W
W
 
L
L
L
 
  
11:00   Barangay Ginebra San Miguel - Global Port  Commissioners Cup 
Home
96 - 85
W
L
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
  
15:00   Lietkabelis - Zalgiris Kaunas  LKL 
Away
59 - 72
W
W
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
  
15:45   Torun - Zielona Gora  Tauron Basket Liga 
Away
84 - 74
W
W
W
L
L
 
L
L
W
W
W
 
  
17:00   Anadolu Efes - Besiktas  Super Ligi 
Home
65 - 91
L
W
L
L
W
 
W
W
W
W
L
 
  
17:30   Geneva Lions - BBC Monthey  LNA 
Home
64 - 78
W
W
L
W
W
 
W
W
W
L
L
 
  
18:30   Lyon-Villeurbanne - Strasbourg  LNB 
Home
64 - 68
L
W
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
  
19:00   Crvena zvezda mts - Mega Leks  Superleague 
Home
85 - 70
L
W
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
  

Click on the game for ANALYSIS, PREDICTIONS & REVIEW Tuesday 6. June 2017 | 08:27 GMT -

TimeHome vs AwayLeagueFREE PredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
07:30   Fanselow S. - Simon T.  ITF Padova Men (clay) 
Home
2 - 1
W
W
L
L
L
 
W
L
W
W
L
 
  
07:30   Mena F. - Agamenone F.  ITF Padova Men (clay) 
Home
2 - 0
W
W
W
W
W
 
L
W
W
L
L
 
  
08:00   Dinu C. - Day K.  ITF Marseille Women (clay) 
Away
1 - 2
L
L
L
L
L
 
L
W
L
W
L
 
  
09:00   Giustino L. - Souza J.  Prostejov Challenger Men (clay) 
Home
1 - 2
W
L
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
  
09:00   Sandgren T. - Basilashvili N.  Prostejov Challenger Men (clay) 
Away
2 - 0
W
W
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
  
09:00   Panova A. - Haddad Maia B.  Bol Challenger Women (clay) 
Away
0 - 2
L
L
L
W
L
 
W
W
W
W
L
 
  
09:00   Krawietz K. - Martin A.  Prostejov Challenger Men (clay) 
Away
2 - 1
L
L
L
 
W
W
L
L
L
 
  
09:00   Pavlasek A. - Michnev P.  Prostejov Challenger Men (clay) 
Home
2 - 1
W
W
L
L
L
 
W
W
W
L
W
 
  
09:00   Galovic V. - Collarini A.  ITF Padova Men (clay) 
Away
1 - 2
L
W
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
  
09:00   Kubler J. - Miceli M.  ITF Padova Men (clay) 
Home
2 - 1
W
L
W
W
L
 
L
L
W
L
 
  
09:00   Leite W. - Zormann Da Silva M.  ITF Padova Men (clay) 
Away
2 - 0
L
L
W
L
L
 
L
W
L
W
L
 
  
09:00   Semmler M. - Martinez Portero P.  ITF Huelva Men (clay) 
Away
1 - 2
L
L
L
W
L
 
W
W
W
L
L
 
  
09:30   Kovinic D. - Andrianjafitrimo T.  ITF Marseille Women (clay) 
Home
0 - 2
W
W
W
L
L
 
W
L
L
W
L
 
  
10:30   Robredo T. - Janowicz J.  Prostejov Challenger Men (clay) 
Home
2 - 1
L
L
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
  
10:30   Fucsovics M. - Arevalo M.  Prostejov Challenger Men (clay) 
Home
0 - 2
L
W
W
W
W
 
L
W
W
L
L
 
  
10:30   Cadantu A. - Vikhlyantseva N.  Bol Challenger Women (clay) 
Away
2 - 0
L
W
W
L
W
 
W
W
L
L
L
 
  
10:30   Eriksson M. - Melzer G.  Prostejov Challenger Men (clay) 
Away
2 - 0
L
L
W
W
L
 
L
W
W
L
L
 
  
10:30   Janvier M. - Ignatik U.  Prostejov Challenger Men (clay) 
Home
0 - 2
L
W
W
W
L
 
L
L
W
L
L
 
  
10:30   Hernandez-Fernandez J. - Brancaccio R.  ITF Huelva Men (clay) 
Home
2 - 1
L
W
L
L
L
 
W
W
L
L
L
 
  
10:30   Zapata Miralles B. - Ojeda L. R.  ITF Huelva Men (clay) 
Away
0 - 2
L
W
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
  
11:00   Georges M. - Stollar F.  ITF Marseille Women (clay) 
Away
2 - 1
L
L
W
L
L
 
W
L
W
L
L
 
  
11:00   Paolini J. - Townsend T.  ITF Marseille Women (clay) 
Away
2 - 0
L
L
W
L
L
 
W
L
L
W
L
 
  
12:00   Popko D. - Vesely J.  Prostejov Challenger Men (clay) 
Away
0 - 2
W
W
L
W
L
 
W
L
W
W
L
 
  
12:00   Harrison R./Venus M. - Dodig I./Granollers-Pujol M.  ATP French Open Doubles (clay) 
Away
2 - 1
W
W
L
W
W
 
W
W
W
W
W
 
  
12:00   Ostapenko J. - Wozniacki C.  WTA French Open (clay) 
Away
2 - 1
W
L
W
W
W
 
L
W
L
W
W
 
  
12:00   Mladenovic K. - Bacsinszky T.  WTA French Open (clay) 
Home
0 - 2
L
L
W
W
W
 
W
L
W
W
W
 
  
12:00   Govortsova O. - Zanevska M.  Bol Challenger Women (clay) 
Away
2 - 0
W
W
W
L
L
 
W
L
W
W
L
 
  
12:00   Bondarenko K. - Tomova V.  Bol Challenger Women (clay) 
Home
2 - 1
L
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
  
12:30   Stefanini J. - Vilardo F.  ITF Padova Men (clay) 
Home
2 - 0
L
W
L
W
L
 
W
L
W
L
L
 
  
12:30   Bortolotti M. - Banes M.  ITF Padova Men (clay) 
Home
0 - 2
L
W
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
  
13:30   Gibbs N. - Minella M.  Bol Challenger Women (clay) 
Away
0 - 2
L
L
W
W
L
 
W
L
L
L
L
 
  
14:00   Di Nicola G. - Linzer M.  ITF Padova Men (clay) 
Away
0 - 2
W
W
L
W
L
 
L
W
W
W
L
 
  
14:00   Ramirez-H.R. - Prevosto L.  ITF Padova Men (clay) 
Home
1 - 2
W
L
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
  
14:30   Eremin E. - Summaria C.  ITF Padova Men (clay) 
Home
2 - 0
W
L
 
W
L
W
L
L
 
  
14:30   Hamou M. - Vega Hernandez D.  ITF Huelva Men (clay) 
Home
0 - 2
L
W
W
W
L
 
W
L
W
L
W
 
  
14:30   Chavez Luis D. - Ortega-Olmedo R.  ITF Huelva Men (clay) 
Away
0 - 2
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
  
16:00   Samper-Montana J. - Sanz Llopis A.  ITF Huelva Men (clay) 
Home
2 - 1
L
L
W
L
L
 
L
L
L
W
L
 
  
17:00   Min G. - Soler-Espinosa S.  ITF Marseille Women (clay) 
Away
0 - 2
L
L
L
L
L
 
L
W
W
L
L
 
  
17:30   Balazs A. - Artunedo A.  ITF Huelva Men (clay) 
Home
2 - 0
L
W
W
L
L
 
W
W
L
L
L
 
  

Click on the game for ANALYSIS, PREDICTIONS & REVIEW Tuesday 6. June 2017 | 08:27 GMT -

TimeHome vs AwayLeagueFREE PredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

Current Best Algorithms

Upcoming games!

SportDateTimeHome vs AwayLeague
soccer 21 Jul 04:00   Sydney United - Bonnyrigg White Eagles  National Premier League 
soccer 21 Jul 06:00   Bulleen Lions - Dandenong Thunder SC  National Premier League 
soccer 21 Jul 07:00   Inglewood United - Floreat Athena  National Premier League 
soccer 21 Jul 07:00   Stirling Lions - Subiaco  National Premier League 
soccer 21 Jul 07:00   Armadale - ECU Joondalup  National Premier League 
soccer 21 Jul 07:00   Sorrento - Perth Glory U21  National Premier League 
soccer 21 Jul 07:00   Cockburn City - Forrestfield United SC  National Premier League 
soccer 21 Jul 08:00   Green Gully - Melbourne Knights  National Premier League 
soccer 21 Jul 08:00   Gold Coast City - Brisbane City  National Premier League 
soccer 21 Jul 08:30   Sutherland Sharks FC - Manly United  National Premier League 
soccer 21 Jul 08:30   Cairns FC - Brisbane Strikers  National Premier League 
soccer 21 Jul 08:30   Sriwijaya - Arema FC  Super League 
soccer 21 Jul 09:00   Wollongong Wolves - APIA Leichhardt Tigers  National Premier League 
soccer 21 Jul 09:00   Kamatamare Sanuki - JEF United Chiba  J2 League 
soccer 21 Jul 09:00   Yokohama FC - FC Gifu  J2 League 
soccer 21 Jul 09:00   Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy 1969  J2 League 
soccer 21 Jul 09:00   Matsumoto Yamaga - Kyoto Sanga FC  J2 League 
soccer 21 Jul 09:00   Machida Zelvia - Zweigen Kanazawa  J2 League 
soccer 21 Jul 09:00   Hakoah Sydney - Blacktown City  National Premier League 
soccer 21 Jul 09:00   Magpies Crusaders - Western Pride FC  National Premier League 
soccer 21 Jul 09:00   Joondalup United - Balcatta  National Premier League 
soccer 21 Jul 09:00   Ventforet Kofu - Roasso Kumamoto  J2 League 
soccer 21 Jul 09:00   Suwon City - Ansan Mugunghwa FC  Challenge League 
soccer 21 Jul 09:30   Tampines Rovers FC - Geylang International FC  S.League 
soccer 21 Jul 09:45   Sydney FC U21 - Sydney Olympic  National Premier League 
soccer 21 Jul 10:00   Oita Trinita - Tochigi SC  J2 League 
soccer 21 Jul 10:00   Ehime FC - Fagiano Okayama  J2 League 
soccer 21 Jul 10:00   Renofa Yamaguchi - Mito Hollyhock  J2 League 
soccer 21 Jul 10:00   Tokushima Vortis - Omiya Ardija  J2 League 
soccer 21 Jul 10:00   Montedio Yamagata - Albirex Niigata  J2 League 
soccer 21 Jul 10:00   Changchun Yatai - Shandong Luneng  China Premier League 
soccer 21 Jul 10:00   Anyang - Seoul E-Land  Challenge League 
soccer 21 Jul 10:00   Bucheon 1995 - Gwangju  Challenge League 
soccer 21 Jul 10:00   Gyeongnam FC - Suwon Bluewings  Korea League 
soccer 21 Jul 10:00   Pohang Steelers - Jeonnam Dragons  Korea League 
soccer 21 Jul 10:00   Binh Duong FC - Da Nang  V.League 1 
soccer 21 Jul 10:00   Song Lam Nghe An - Hoang Anh Gia Lai  V.League 1 
soccer 21 Jul 10:45   Nakhon Ratchasima - Chainat Hornbill  Thailand Premier League 
soccer 21 Jul 11:00   FC Zhetysu Taldykorgan - Aktobe  Premier League 
soccer 21 Jul 11:00   FC Shakhtyor Karagandy - Kaisar Kyzylorda  Premier League 
soccer 21 Jul 11:00   FK Atyrau - Akzhayik Oral  Premier League 
soccer 21 Jul 11:00   Gangwon FC - Jeju United  Korea League 
soccer 21 Jul 11:00   Chiangrai United - Bangkok United FC  Thailand Premier League 
soccer 21 Jul 11:00   Nam Dinh - Quang Nam  V.League 1 
soccer 21 Jul 11:00   Thanh Hoa - Ha Noi FC  V.League 1 
soccer 21 Jul 11:30   Mitra Kukar - Persija Jakarta  Super League 
soccer 21 Jul 11:30   Bali United - Bhayangkara Surabaya United  Super League 
soccer 21 Jul 11:35   Tianjin Teda - Chongqing Lifan  China Premier League 
soccer 21 Jul 11:35   Beijing Renhe - Dalian Yifang  China Premier League 
soccer 21 Jul 12:00   Illertissen - Greuther Furth Am.  Regionalliga 
soccer 21 Jul 12:00   Ingolstadt Am. - Eichstatt  Regionalliga 
soccer 21 Jul 12:00   Port MTI FC - BEC Tero Sasana  Thailand Premier League 
soccer 21 Jul 12:00   Bangkok Glass - Muang Thong United  Thailand Premier League 
soccer 21 Jul 12:15   Brunei DPMM - Home United  S.League 
soccer 21 Jul 13:00   Tallinna Kalev - Kuressaare FC  Meistriliiga 
soccer 21 Jul 13:00   Ubon UMT FC - Sukhothai  Thailand Premier League 
soccer 21 Jul 14:00   RoPS - SJK Seinajoki  Veikkausliiga 
soccer 21 Jul 14:00   Honka - TPS Turku  Veikkausliiga 
soccer 21 Jul 14:00   Orebro - Malmo FF  Allsvenskan 
soccer 21 Jul 14:00   Esbjerg fB - Vendsyssel FF  Superligaen 
soccer 21 Jul 14:00   RW Essen - Werder Bremen  Club Friendly 
soccer 21 Jul 14:00   Dundee United - Alloa Athletic  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Arbroath - Elgin City  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Montrose - St. Johnstone  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Cowdenbeath - Cove Rangers  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Raith Rovers - Heart of Midlothian  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Peterhead - Stirling Albion  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Albion Rovers - Ayr United  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Greenock Morton - Stenhousemuir  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Livingston - Annan Athletic  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Berwick Rangers - Airdrieonians  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Edinburgh City - Queen of South  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Stranraer - Motherwell  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Dumbarton - Kilmarnock  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Queens Park - Spartans  League Cup 
soccer 21 Jul 14:00   Ostersunds FK - Trelleborg  Allsvenskan 
soccer 21 Jul 14:00   Gnistan - PKKU  Kakkonen 
soccer 21 Jul 14:00   MyPa - PEPO  Kakkonen 
soccer 21 Jul 14:00   LPS - MiPK  Kakkonen 
soccer 21 Jul 14:00   NJS - JaPS  Kakkonen 
soccer 21 Jul 14:00   SalPa - KaPa  Kakkonen 
soccer 21 Jul 14:00   KaaPo Kaarina - Espoo  Kakkonen 
soccer 21 Jul 14:00   JBK - TP 47  Kakkonen 
soccer 21 Jul 14:00   KPV - Haka Valkeakoski  Ykkonen 
soccer 21 Jul 14:00   Sandvikens - Rynninge  Division 1 
soccer 21 Jul 14:00   Karlslunds IH HFK - Vasteras SK  Division 1 
soccer 21 Jul 14:00   Utsiktens - FK Karlskrona  Division 1 
soccer 21 Jul 14:00   Lunds BK - Kristianstads FF  Division 1 
soccer 21 Jul 14:00   Eskilsminne IF - Skovde AIK  Division 1 
soccer 21 Jul 14:00   Oskarshamns - Ljungskile SK  Division 1 
soccer 21 Jul 14:00   Mjallby - Angelholms FF  Division 1 
soccer 21 Jul 14:30   Mykolaiv - Obolon Brovar  1. Division 
soccer 21 Jul 14:30   FC Rukh Vynnyky - Dnipro 1  1. Division 
soccer 21 Jul 15:00   Botev Plovdiv - Levski Sofia  A PFG 
soccer 21 Jul 15:00   Ludogorets Razgrad - Etar  A PFG 
soccer 21 Jul 15:00   Prostejov - Graffin Vlasim  Druha Liga 
soccer 21 Jul 15:00   Pardubice - Vitkovice  Druha Liga 
soccer 21 Jul 15:00   Hermannstadt - Sepsi  Liga 1 
soccer 21 Jul 15:00   Schalding-Heining - Schweinfurt  Regionalliga 
soccer 21 Jul 15:00   Vozdovac - Backa Palanka  Super Liga 
soccer 21 Jul 15:00   FK Cukaricki - FK Zemun  Super Liga 
soccer 21 Jul 15:00   Napredak - Rad Beograd  Super Liga 
soccer 21 Jul 15:30   Skalica - Dukla Banska Bystrica  2.Division 
soccer 21 Jul 15:30   Komarno - Liptovsky Mikulas  2.Division 
soccer 21 Jul 15:30   Tatran Presov - Odeva Lipany  2.Division 
soccer 21 Jul 15:30   Inter Bratislava - FK Pohronie  2.Division 
soccer 21 Jul 15:30   Samorin - Slavoj Trebisov  2.Division 
soccer 21 Jul 15:30   BK Forward - Skelleftea  Division 1 
soccer 21 Jul 15:30   Wil - Winterthur  Super League 
soccer 21 Jul 16:00   Kalmar FF - GIF Sundsvall  Allsvenskan 
soccer 21 Jul 16:00   Valur Reykjavik - Vikingur Reykjavik  Premier 
soccer 21 Jul 16:00   FC Fastav Zlin - Mlada Boleslav  Czech Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Pribram - Teplice  Czech Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Slovan Liberec - MFK Karvina  Czech Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Sparta Praha - Opava  Czech Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Budapest Honved - Haladas  NB1 
soccer 21 Jul 16:00   Mezokovesd-Zsory - Paksi SE  NB1 
soccer 21 Jul 16:00   Videoton - Varda SE  NB1 
soccer 21 Jul 16:00   Sevilla - Benfica  Club Friendly 
soccer 21 Jul 16:00   Kongsvinger - Floro  Adeccoligaen 
soccer 21 Jul 16:00   Katowice - Podbeskidzie  1. Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Nieciecza - Bytovia Bytow  1. Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Chrobry Glogow - LKS Lodz  1. Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Rakow Czestochowa - Puszcza Niepolomice  1. Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Pogon Siedlce - GKS Belchatow  2. Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Slask Wroclaw - Cracovia Krakow  Ekstraklasa 
soccer 21 Jul 16:00   Wisla Krakow - Arka Gdynia  Ekstraklasa 
soccer 21 Jul 16:00   Legia Warszawa - Zaglebie Lubin  Ekstraklasa 
soccer 21 Jul 16:00   Puskas Academy FC - Debrecen  NB1 
soccer 21 Jul 16:00   Ujpest - MTK Budapest  NB1 
soccer 21 Jul 16:00   Odra Opole - GKS Tychy 71  1. Liga 
soccer 21 Jul 16:00   MKS GKS Jastrzebie - Wigry Suwalki  1. Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzow  2. Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Widzew - Olimpia Elblag  2. Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Gryf Wejherowo - Gornik Leczna  2. Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Stargard Szczecinski - Olimpia Grudziadz  2. Liga 
soccer 21 Jul 16:00   Mura - Triglav  1. SNL 
soccer 21 Jul 16:00   Rapperswil Jona - FC Schaffhausen  Super League 
soccer 21 Jul 17:00   Ruzomberok - Sered  Super Liga 
soccer 21 Jul 17:00   Zemplin Michalovce - Zilina  Super Liga 
soccer 21 Jul 17:00   Senica - Spartak Trnava  Super Liga 
soccer 21 Jul 17:00   Basel - St. Gallen  Super League 
soccer 21 Jul 17:00   Luzern - Neuchatel Xamax  Super League 
soccer 21 Jul 18:00   Astra Giurgiu - Steaua Bucuresti  Liga 1 
soccer 21 Jul 18:00   Shakhtar Donetsk - Dynamo Kiev  Super Cup 
soccer 21 Jul 18:00   Aarau - Servette  Super League 
soccer 21 Jul 18:15   ND Gorica - Olimpija Ljubljana  1. SNL 
soccer 21 Jul 18:30   Longford Town - Wexford Youths  Premier League 
soccer 21 Jul 18:45   Sligo Rovers - Dundalk  Premier League 
soccer 21 Jul 19:30   Atlanta United - DC United  MLS 
soccer 21 Jul 23:00   New York Red Bulls - New England Revolution  MLS 
tennis 21 Jul 01:00   Kenin S. - Hibi M.  ITF Berkeley Women (hard) 
tennis 21 Jul 02:30   Polansky P. - Humbert U.  Gatineau Challenger Men (hard) 
tennis 21 Jul 12:00   Gonzales R./Lammons N. - Pasha N./Reese H.  Scheveningen Challenger Men Doubles (clay) 
tennis 21 Jul 12:00   Mirnyi M./Oswald P. - Bolelli S./Fognini F.  ATP Bastad Doubles (clay) 
tennis 21 Jul 17:00   Smyczek T. - Ramanathan R.  ATP Newport (grass) 
soccer 22 Jul 03:00   Portland Timbers - Montreal Impact  MLS 
soccer 22 Jul 06:00   South Melbourne - Hume City  National Premier League 
soccer 22 Jul 06:00   Heidelberg United - Bentleigh Greens SC  National Premier League 
soccer 22 Jul 06:30   Perseru Serui - Persipura Jayapura  Super League 
soccer 22 Jul 07:00   Rockdale City Suns - Marconi Stallions FC  National Premier League 
soccer 22 Jul 07:00   Perth SC - Bayswater City  National Premier League 
soccer 22 Jul 08:30   PSIS Semarang - Persebaya Surabaya  Super League 
soccer 22 Jul 09:00   Vissel Kobe - Shonan Bellmare  J. League 
soccer 22 Jul 09:00   Nagoya Grampus Eight - Sanfrecce Hiroshima  J. League 
soccer 22 Jul 09:00   Incheon United - FC Seoul  Korea League 
soccer 22 Jul 09:30   Kashima Antlers - Kashiwa Reysol  J. League 
soccer 22 Jul 09:30   Warriors FC - Young Lions  S.League 
soccer 22 Jul 09:30   Balestier Khalsa - Albirex Niigata FC  S.League 
soccer 22 Jul 10:00   AC Horsens - Randers FC  Superligaen 
soccer 22 Jul 10:00   FC Tokyo - Yokohama F.Marinos  J. League 
soccer 22 Jul 10:00   Gamba Osaka - Shimizu S-Pulse  J. League 
soccer 22 Jul 10:00   Sagan Tosu - Vegalta Sendai  J. League 
soccer 22 Jul 10:00   Kawasaki Frontale - V-Varen Nagasaki  J. League 
soccer 22 Jul 10:00   Cerezo Osaka - Urawa Red Diamonds  J. League 
soccer 22 Jul 10:00   Daejeon Citizen - Seongnam Ilhwa FC  Challenge League 
soccer 22 Jul 10:00   Ansan Greeners FC - Busan I Park  Challenge League 
soccer 22 Jul 10:00   Ulsan Hyundai Horang-i - Daegu FC  Korea League 
soccer 22 Jul 10:00   Sanna Khanh Hoa - Hai Phong  V.League 1 
soccer 22 Jul 10:30   Sangju Sangmu Phoenix - Jeonbuk Hyundai Motors  Korea League 
soccer 22 Jul 11:00   Zorya Luhansk - Illichivets Mariupol  Premier League 
soccer 22 Jul 11:00   Ordabasy - FC Kairat Almaty  Premier League 
soccer 22 Jul 11:00   Tobol Kostanay - Irtysh Pavlodar  Premier League 
soccer 22 Jul 11:00   Prachuap FC - Air Force Central  Thailand Premier League 
soccer 22 Jul 11:00   Navy FC - Ratchaburi FC  Thailand Premier League 
soccer 22 Jul 11:30   Barito Putera - Persib Bandung  Super League 
soccer 22 Jul 11:35   Henan Jianye - Shanghai Shenhua  China Premier League 
soccer 22 Jul 11:35   Beijing Guoan - Tianjin Quanjian  China Premier League 
soccer 22 Jul 11:35   Guangzhou RF - Guizhou Hengfeng  China Premier League 
soccer 22 Jul 12:00   OB - SonderjyskE  Superligaen 
soccer 22 Jul 12:00   FK Khimki - Tomsk  1. Division 
soccer 22 Jul 12:00   FC Olimpiyets NV - Tyumen  1. Division 
soccer 22 Jul 12:00   FC Krasnodar II - SKA-Khabarovsk  1. Division 
soccer 22 Jul 12:00   Sibir Novosibirsk - Shinnik Yaroslavl  1. Division 
soccer 22 Jul 12:00   Zenit St. Petersburg II - Chertanovo Moskva  1. Division 
soccer 22 Jul 12:00   Rotor Volgograd - Luch Energiya Vladivostok  1. Division 
soccer 22 Jul 12:00   Baltika - Tambov FK  1. Division 
soccer 22 Jul 12:00   FK Armavir - Mordovia Saransk  1. Division 
soccer 22 Jul 12:00   Chonburi FC - Buriram United FC  Thailand Premier League 
soccer 22 Jul 12:00   Suphanburi FC - Pattaya United  Thailand Premier League 
soccer 22 Jul 12:00   Ho Chi Minh City FC - Quang Ninh  V.League 1 
soccer 22 Jul 13:00   AIK - Brommapojkarna  Allsvenskan 
soccer 22 Jul 13:00   Djurgarden - Hacken  Allsvenskan 
soccer 22 Jul 13:00   Levadia - Paide Linnameeskond  Meistriliiga 
soccer 22 Jul 13:00   Umea FC - Akropolis IF  Division 1 
soccer 22 Jul 14:00   FC Lahti - Mariehamn  Veikkausliiga 
soccer 22 Jul 14:00   KuPS - VPS Vaasa  Veikkausliiga 
soccer 22 Jul 14:00   Fjolnir - IBV Vestmannaeyjar  Premier 
soccer 22 Jul 14:00   AGF - FC Nordsjaelland  Superligaen 
soccer 22 Jul 14:00   Sion - Lugano  Super League 
soccer 22 Jul 14:00   Young Boys - Grasshoppers  Super League 
soccer 22 Jul 14:00   Zurich - Thun  Super League 
soccer 22 Jul 14:00   Karpaty Lviv - FC Oleksandria  Premier League 
soccer 22 Jul 14:00   East Fife - Forfar Athletic  League Cup 
soccer 22 Jul 14:00   Dundee FC - Dunfermline Athletic  League Cup 
soccer 22 Jul 14:00   Ilves - PS Kemi  Veikkausliiga 
soccer 22 Jul 14:00   Syrianska - Team TG FF  Division 1 
soccer 22 Jul 14:00   Husqvarna FF - Tvaakers IF  Division 1 
soccer 22 Jul 14:00   Chiasso - Vaduz  Super League 
soccer 22 Jul 15:00   FC Viitorul - Dunarea Calarasi  Liga 1 
soccer 22 Jul 15:30   Sirius - IFK Goteborg  Allsvenskan 
soccer 22 Jul 15:30   Zilina B - Partizan Bardejov  2.Division 
soccer 22 Jul 16:00   Brondby IF - Vejle BK  Superligaen 
soccer 22 Jul 16:00   Sogndal - HamKam  Adeccoligaen 
soccer 22 Jul 16:00   Aalesund - Sandnes Ulf  Adeccoligaen 
soccer 22 Jul 16:00   Mjondalen - Levanger  Adeccoligaen 
soccer 22 Jul 16:00   Tromsdalen - Strommen  Adeccoligaen 
soccer 22 Jul 16:00   Asane - Notodden  Adeccoligaen 
soccer 22 Jul 16:00   Viking - Jerv  Adeccoligaen 
soccer 22 Jul 16:00   Ull Kisa - Nest-Sotra  Adeccoligaen 
soccer 22 Jul 16:00   Parnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka  Meistriliiga 
soccer 22 Jul 16:00   Trans - Nomme JK Kalju  Meistriliiga 
soccer 22 Jul 16:00   Linkoping City - Carlstad United  Division 1 
soccer 22 Jul 16:15   Rudar Velenje - NK Maribor  1. SNL 
soccer 22 Jul 16:30   Arsenal Kiev - FK Lviv  Premier League 
soccer 22 Jul 17:00   KA Akureyri - Fylkir Reykjavik  Premier 
soccer 22 Jul 17:00   KR Reykjavik - UMF Stjarnan  Premier 
soccer 22 Jul 17:00   Podbrezova - DAC Dunajska Streda  Super Liga 
soccer 22 Jul 17:00   Zlate Moravce - Slovan Bratislava  Super Liga 
soccer 22 Jul 18:00   Club Brugge - Standard Liege  Super Cup 
soccer 22 Jul 18:00   Dinamo Bucuresti - Voluntari  Liga 1 
soccer 22 Jul 18:15   NK Domzale - Krsko  1. SNL 
soccer 22 Jul 19:15   Breidablik Kopavogur - FH Hafnarfjordur  Premier 
soccer 22 Jul 20:00   Liverpool - Borussia Dortmund  Champions Cup 
soccer 22 Jul 23:00   New York Red Bulls - New England Revolution  MLS 
soccer 22 Jul 23:00   Minnesota United - Los Angeles FC  MLS 
soccer 23 Jul 08:30   Persela - Madura United  Super League 
soccer 23 Jul 10:30   Kingston - Northcote City SC  National Premier League 
soccer 23 Jul 11:30   PSMS - PSM Makassar  Super League 
soccer 23 Jul 12:00   Spartak Moskva II - Avangard Kursk  1. Division 
soccer 23 Jul 16:00   Chornomorets Odessa - Olimpic Donetsk  Premier League 
soccer 23 Jul 17:00   Hammarby IF - Dalkurd FF  Allsvenskan 
soccer 23 Jul 17:00   IFK Norrkoping - IF Elfsborg  Allsvenskan 
soccer 23 Jul 17:00   Hobro IK - FC Copenhagen  Superligaen 
soccer 23 Jul 18:00   Universitatea Craiova - CSMS lasi  Liga 1 
soccer 23 Jul 19:15   Grindavik - Keflavik IF  Premier 
soccer 23 Jul 23:00   Minnesota United - Los Angeles FC  MLS 
soccer 25 Jul 16:00   Dynamo Kiev - Vorskla Poltava  Premier League 
soccer 25 Jul 16:00   Desna - Shakhtar Donetsk  Premier League 
soccer 25 Jul 18:30   Ajax - Sturm Graz  UEFA . Champions League