Best football predictions daily!

Wednesday 13. June 2018 | 22:28 GMT Click on the game for ANALYSIS, PREDICTIONS & REVIEW

  Home vs AwayLeagueTeam FormFREE PredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds
Home Win
Odds DrawOdds Away Win
10:00  Song Lam Nghe An - Hai Phong  V.League 1  vs  
H
1 - 0
D
L
L
D
L
 
W
W
L
W
W
 
   
10:00  Hoang Anh Gia Lai - Quang Nam  V.League 1  vs  
D
2 - 3
W
W
W
D
L
 
D
W
D
W
L
 
   
11:00  Nam Dinh - Sai Gon FC  V.League 1  vs  
A
1 - 0
L
L
D
D
L
 
D
L
L
L
W
 
   
12:00  Ha Noi FC - Quang Ninh  V.League 1  vs  
Home
4 - 1
W
W
W
W
W
 
L
W
W
D
W
 
   
12:00  Ulinzi Stars - Kakamega Homeboyz  Premier League  vs  
D
1 - 1
W
W
W
L
L
 
L
D
W
D
W
 
   
12:00  Wazito FC - Gor Mahia  Premier League  vs  
Away
0 - 4
L
L
L
L
L
 
W
D
D
D
W
 
   
12:00  Kariobangi Sharks - Nzoia United  Premier League  vs  
D
2 - 1
D
D
D
D
W
 
W
W
L
W
W
 
   
12:30  Aigle Royal - Yafoot  Championnat du Cameroun  vs  
Home
1 - 0
W
W
L
L
D
 
L
D
D
L
L
 
   
12:30  Union Douala - Unisport de Bafang  Championnat du Cameroun  vs  
H
1 - 0
W
W
W
W
L
 
D
D
D
L
D
 
   
12:30  Fortuna Mfou - Eding Sport  Championnat du Cameroun  vs  
H
0 - 2
L
L
W
L
W
 
L
W
D
D
D
 
   
14:00  Shakhter Soligorsk - Torpedo Zhodino  Premier  vs  
Home
1 - 0
D
W
W
W
W
 
W
D
L
L
W
 
   
14:30  Young Sport Academy - Colombe  Championnat du Cameroun  vs  
Home
1 - 1
L
W
D
D
D
 
W
L
D
W
D
 
   
14:30  Stade Renard - APEJES Academy  Championnat du Cameroun  vs  
A
0 - 1
D
W
L
D
W
 
W
L
W
W
W
 
   
14:30  Feutcheu - UMS de Loum  Championnat du Cameroun  vs  
D
0 - 0
L
W
L
W
D
 
W
W
D
L
D
 
   
14:30  Dragon de Yaounde - Bamboutos  Championnat du Cameroun  vs  
H
1 - 0
W
D
W
D
D
 
L
L
D
W
D
 
   
14:30  Chindia Targoviste - Voluntari  Liga 1  vs  
H
1 - 0
D
D
D
W
L
 
L
D
L
D
W
 
   
14:30  New Star de Douala - Cotonsport  Championnat du Cameroun  vs  
D
2 - 0
D
W
L
L
D
 
L
L
D
D
D
 
   
15:00  Pogon Siedlce - Garbarnia Krakow  1. Liga  vs  
D
1 - 2
W
L
D
D
D
 
D
W
D
W
D
 
   
15:00  SK Benesov - SK Viktorie Jirny  3. liga  vs  
Home
6 - 1
D
W
W
W
W
 
D
L
W
W
D
 
   
15:00  Kladno - Chomutov  4. liga  vs  
Home
0 - 3
L
W
W
D
L
 
W
L
D
L
L
 
   
15:00  Blansko - Tasovice  4. liga  vs  
Away
1 - 1
L
L
D
W
D
 
W
W
L
D
W
 
   
15:30  HIFK - KPV  Ykkonen  vs  
A
2 - 0
W
W
D
W
D
 
W
D
L
W
W
 
   
15:45  BATE Borisov - Gomel  Premier  vs  
Home
3 - 0
W
L
W
D
L
 
D
D
L
L
W
 
   
16:00  Jiskra Domazlice - Stechovice  3. liga  vs  
Home
7 - 1
L
W
D
L
W
 
D
L
L
L
W
 
   
16:00  Kolin - Zenit Caslav  4. liga  vs  
D
1 - 4
D
D
L
W
L
 
W
D
L
 
   
16:30  Tartu JK Tammeka - Flora Tallinn  Meistriliiga  vs  
Away
0 - 3
D
L
D
L
L
 
W
L
D
W
W
 
   
16:30  Ull Kisa - Bryne  NM Cupen  vs  
Home
0 - 0
W
L
L
W
L
 
W
D
W
L
W
 
   
16:30  Bodo Glimt - Hodd  NM Cupen  vs  
Home
1 - 1
W
W
L
W
D
 
D
D
W
W
W
 
   
16:30  Mjondalen - Haugesund  NM Cupen  vs  
H
2 - 2
L
W
W
W
W
 
W
W
L
W
W
 
   
16:30  Start - HamKam  NM Cupen  vs  
Home
1 - 1
L
L
W
L
D
 
L
W
W
W
L
 
   
17:15  IFK Lidingo FK - Akropolis IF  Cup  vs  
Away
0 - 1
W
L
W
L
L
 
D
D
W
L
D
 
   
17:30  Aspudden-Tellus - Nykopings  Cup  vs  
Away
3 - 3
L
L
L
L
L
 
D
W
W
L
L
 
   
17:45  Dinamo Brest - Dinamo Minsk  Premier  vs  
H
1 - 1
W
W
D
D
D
 
D
W
L
W
W
 
   
18:00  IBV Vestmannaeyjar - Valur Reykjavik  Premier  vs  
Away
0 - 1
D
W
D
W
L
 
D
W
D
W
W
 
   
18:30  Palermo - Frosinone  Serie B  vs  
A
2 - 1
W
D
W
D
W
 
W
W
D
D
D
 
   
18:30  Numancia - Real Valladolid  Segunda Division  vs  
D
0 - 3
L
D
L
W
W
 
W
L
W
W
W
 
   
19:15  Breidablik Kopavogur - Fylkir Reykjavik  Premier  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
L
W
 
D
W
L
L
W
 
   

Wednesday 13. June 2018 | 22:28 GMT Click on the game for ANALYSIS, PREDICTIONS & REVIEW

  Home vs AwayLeagueTeam FormFREE PredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
00:00  Dallas Wings W - Phoenix Mercury W  WNBA  vs  
H
72 - 75
W
W
L
L
L
 
L
L
W
W
W
 
  
02:00  Seattle Storm W - Chicago Sky W  WNBA  vs  
Home
96 - 85
W
W
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
  
02:30  Los Angeles Sparks W - Atlanta Dream W  WNBA  vs  
Home
72 - 64
W
W
W
W
W
 
L
W
W
W
W
 
  
08:30  Global Port - San Miguel Beermen  Commissioners Cup  vs  
Away
98 - 94
W
L
W
L
L
 
L
L
L
W
W
 
  
11:00  Magnolia Hotshots - TNT KaTropa  Commissioners Cup  vs  
Away
111 - 89
W
W
L
L
L
 
W
L
W
W
W
 
  
18:00  Alba Berlin - Bayern  BBL  vs  
Home
72 - 68
W
W
W
L
L
 
W
W
L
W
W
 
  
18:00  Fenerbahce - Tofas  Super Ligi  vs  
Home
94 - 64
W
W
W
W
L
 
L
W
L
L
W
 
  
18:30  Oostende - Antwerp Giants  EuroMillions Basketball League  vs  
Home
78 - 67
W
W
W
W
W
 
W
W
W
W
L
 
  
18:45  Monaco - Le Mans  LNB  vs  
Home
81 - 77
W
W
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
  
18:45  Olimpia Milano - Trento  Lega A  vs  
Home
91 - 90
W
W
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
  
19:00  Real Madrid - Baskonia  ACB  vs  
Home
90 - 94
W
W
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
  
23:00  Connecticut Sun W - Washington Mystics W  WNBA  vs  
Home
91 - 95
W
L
W
L
W
 
W
W
L
W
L
 
  

Wednesday 13. June 2018 | 22:28 GMT Click on the game for ANALYSIS, PREDICTIONS & REVIEW

  Home vs AwayLeagueTeam FormFREE PredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds Away Win
05:00  Statham J. R. - Yang T.  Almaty Challenger Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
L
L
W
L
L
 
W
L
L
L
W
 
  
05:00  Serdarusic N. - Nedovyesov A.  Almaty Challenger Men (clay)  vs  
Home
1 - 2
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
W
 
  
05:00  Takahashi Y. - Cid R.  Almaty Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
L
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
  
06:30  Pavic A. - Krstin P.  Almaty Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
L
L
W
L
 
W
L
W
L
L
 
  
06:30  Rodionov J. - Avidzba A.  Almaty Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
L
 
W
W
L
L
W
 
  
06:30  Lopez-Perez E. - Ignatik U.  Almaty Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 0
L
L
L
L
W
 
W
W
W
L
W
 
  
08:00  Galan Riveros D. E. - Tatlot J. S.  Lyon Challenger Men (clay)  vs  
Home
1 - 2
W
L
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
  
08:00  Honcova M. - Ivakhnenko V.  ITF Hodmezovasarhely Women (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
L
L
W
 
L
W
L
L
W
 
  
08:00  Udvardy P. - Stojanovic N.  ITF Hodmezovasarhely Women (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
L
L
 
W
W
L
W
W
 
  
08:00  Duque-Marino M. - Zaja A.  ITF Hodmezovasarhely Women (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
L
 
L
W
W
L
W
 
  
08:00  Milojevic N. - Clezar G.  Almaty Challenger Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
L
W
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
  
08:00  Munoz-De La Nava D. - Hanfmann Y.  Almaty Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
W
 
L
W
W
W
W
 
  
09:00  Copil M. - Sugita Y.  ATP Hertogenbosch (grass)  vs  
H
2 - 1
W
L
L
L
L
 
L
L
L
L
L
 
  
09:00  Paire B. - Fritz T.  ATP Stuttgart (grass)  vs  
Home
2 - 1
W
W
L
W
L
 
W
L
L
W
L
 
  
09:00  Gunneswaran P. - Shapovalov D.  ATP Stuttgart (grass)  vs  
Away
2 - 1
W
L
L
W
W
 
W
W
L
W
L
 
  
09:00  Marterer M. - Galovic V.  ATP Stuttgart (grass)  vs  
Home
2 - 1
L
W
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
  
09:00  Heller P. - Meis P.  ITF Bergamo Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
L
W
W
L
W
 
W
W
L
L
W
 
  
09:00  Rajski M. - Petrone A.  ITF Bergamo Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
L
L
W
L
L
 
L
L
W
L
W
 
  
09:00  Schoofs B. - Krunic A.  WTA Hertogenbosch (grass)  vs  
Away
0 - 2
W
L
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
  
09:30  Halys Q. - Marcora R.  Lyon Challenger Men (clay)  vs  
Home
1 - 2
L
W
W
W
L
 
L
W
L
W
W
 
  
09:30  Zavatska K. - Jani R-L.  ITF Hodmezovasarhely Women (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
W
L
L
W
 
W
L
W
L
W
 
  
09:30  Lansere S. - Buyukakcay C.  ITF Hodmezovasarhely Women (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
L
W
 
W
L
L
L
L
 
  
09:30  Khromacheva I. - Kostic N.  ITF Hodmezovasarhely Women (clay)  vs  
Home
2 - 1
L
W
W
W
W
 
W
L
L
W
W
 
  
09:30  Khabibulin T./Nedovyesov A. - Cacic N./Serdarusic N.  Almaty Challenger Men Doubles (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
L
L
W
 
L
W
 
  
09:30  Krawietz K./Mies A. - Kadhe A./Yevseyev D.  Almaty Challenger Men Doubles (clay)  vs  
Home
2 - 1
W
W
L
L
W
 
W
L
W
 
  
10:00  Golubic V. - Kostova E.  ITF Manchester Women (grass)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
  
10:00  Dunne K. - Gibbs N.  ITF Manchester Women (grass)  vs  
Away
1 - 2
L
W
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
  
10:00  Murray S. - Kumkhum L.  ITF Manchester Women (grass)  vs  
Away
0 - 2
L
L
L
L
L
 
L
W
L
L
L
 
  
10:00  Bolkvadze M. - Loeb J.  ITF Manchester Women (grass)  vs  
Away
2 - 0
L
L
 
W
L
W
L
L
 
  
10:00  Ito T. - Schnur B.  Nottingham Challenger Men (grass)  vs  
Home
1 - 2
W
L
L
W
W
 
L
L
L
L
W
 
  
10:00  Falconi I. - Buzarnescu M.  WTA Nottingham (grass)  vs  
Away
1 - 2
L
L
W
W
W
 
W
W
W
L
W
 
  
10:30  Raonic M. - Basic M.  ATP Stuttgart (grass)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
  
10:30  Guinard M. - Netuschil M.  ITF Bergamo Men (clay)  vs  
Away
1 - 2
L
W
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
  
10:30  Dalla Valle E. - Berrettini J.  ITF Bergamo Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
W
W
 
W
W
W
L
W
 
  
10:30  Kudermetova V. - Bencic B.  WTA Hertogenbosch (grass)  vs  
Away
2 - 1
W
L
W
W
W
 
W
L
W
L
W
 
  
11:00  Vandeweghe C. - Rus A.  WTA Hertogenbosch (grass)  vs  
Home
2 - 0
L
L
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
  
11:00  Muller A. - Domingues J.  Lyon Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 1
L
L
W
W
L
 
L
W
L
W
L
 
  
11:00  Barthel M. - Rybarikova M.  WTA Nottingham (grass)  vs  
Away
2 - 1
L
W
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
  
11:30  Bolt A./Hewitt L. - Klaasen R./Venus M.  ATP Hertogenbosch Doubles (grass)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
 
W
L
W
W
L
 
  
11:30  Jabeur O. - Broady N.  ITF Manchester Women (grass)  vs  
Home
2 - 0
W
L
L
W
L
 
W
W
W
W
W
 
  
11:30  Bambridge L./OMara J. - Nielsen F./Salisbury J.  Nottingham Challenger Men Doubles (grass)  vs  
Home
0 - 2
L
W
W
W
W
 
W
W
W
 
  
11:30  Jakupovic D. - Frech M.  WTA Nottingham (grass)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
L
L
 
W
W
W
W
L
 
  
11:30  Istomin D. - Mayer F.  ATP Stuttgart (grass)  vs  
Home
2 - 0
L
L
L
L
W
 
L
L
L
L
W
 
  
11:30  Rola B. - Balazs A.  Caltanissetta Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
  
11:30  Vesely J. - Gaio F.  Caltanissetta Challenger Men (clay)  vs  
Home
2 - 1
L
L
W
L
W
 
L
W
W
L
W
 
  
11:30  Smitkova T. - Sanchez M.  ITF Manchester Women (grass)  vs  
Away
0 - 2
W
L
L
W
L
 
L
L
L
L
L
 
  
12:00  Giacomini L. - Lulli G.  ITF Bergamo Men (clay)  vs  
Home
0 - 2
W
W
L
L
W
 
L
L
L
W
 
  
12:00  Muller G. - Ebden M.  ATP Hertogenbosch (grass)  vs  
Home
0 - 2
W
L
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
  
12:30  Cadantu A. - Bonaventure Y.  ITF Manchester Women (grass)  vs  
Away
0 - 2
L
W
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
  
12:30  Haase R. - Tomic B.  ATP Hertogenbosch (grass)  vs  
Home
0 - 2
L
W
L
L
W
 
W
W
W
W
W
 
  
12:30  Evans D. - Stakhovsky S.  Nottingham Challenger Men (grass)  vs  
Home
2 - 0
L
W
W
W
L
 
L
W
W
L
W
 
  
12:45  Nys H./Shapovalov D. - Mirnyi M./Oswald P.  ATP Stuttgart Doubles (grass)  vs  
Away
0 - 2
W
L
 
W
L
L
L
L
 
  
13:00  Federer R. - Zverev M.  ATP Stuttgart (grass)  vs  
Home
2 - 1
W
W
W
L
L
 
L
L
W
W
L
 
  
13:00  Bouzkova M. - Appleton E.  ITF Manchester Women (grass)  vs  
Home
2 - 0
L
L
L
W
L
 
L
W
L
L
L
 
  
13:00  Balaji N. S./Vardhan V. - Petzschner P./Puetz T.  ATP Stuttgart Doubles (grass)  vs  
Away
1 - 2
W
W
W
W
L
 
W
W
W
W
L
 
  
13:00  Novak D. - Caruso S.  Caltanissetta Challenger Men (clay)  vs  
Away
2 - 0
W
W
L
L
W
 
L
W
W
L
W
 
  
13:00  Inglot D./Skugor F. - Martin F./Raja P.  ATP Hertogenbosch Doubles (grass)  vs  
Home
2 - 0
W
W
L
L
W
 
W
W
L
L
L
 
  
13:00  Rus A./Wacanno E. - Bertens K./Flipkens K.  WTA Hertogenbosch Doubles (grass)  vs  
Away
0 - 2
L
W
W
L
W
 
L
W
 
  
13:00  Sorribes Tormo S. - Birrell K.  ITF Manchester Women (grass)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
L
 
L
L
L
L
L
 
  
13:00  Kamke T. - Ramanathan R.  Nottingham Challenger Men (grass)  vs  
Home
0 - 2
L
L
W
L
W
 
L
L
W
L
W
 
  
13:30  Razborsek N. - Podzus M.  ITF Bergamo Men (clay)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
L
 
W
W
L
L
L
 
  
13:30  Ornago F. - Fonio G.  ITF Bergamo Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
W
L
 
W
W
W
L
W
 
  
13:30  Van Uytvanck A. - Kuzmova V.  WTA Hertogenbosch (grass)  vs  
Home
1 - 2
L
L
W
L
W
 
W
W
W
L
W
 
  
14:00  Medvedev D. - Verdasco F.  ATP Hertogenbosch (grass)  vs  
Home
0 - 2
L
L
L
L
L
 
L
W
W
W
L
 
  
14:00  Osaka N. - Allertova D.  WTA Nottingham (grass)  vs  
Home
2 - 0
W
L
W
W
L
 
L
W
L
L
L
 
  
14:00  Schneider R. - Huesler M.  ITF Winston-Salem Men (hard)  vs  
Home
1 - 2
W
W
W
L
W
 
L
W
W
L
 
  
14:00  Sell K. - Benitez Chavarriaga J. M.  ITF Winston-Salem Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
W
L
 
L
L
L
W
W
 
  
14:30  Molleker R. - Pouille L.  ATP Stuttgart (grass)  vs  
Away
0 - 2
W
W
W
W
W
 
W
L
W
W
L
 
  
14:30  Kudermetova V./Sabalenka A. - Jurak D./Lister C. E.  WTA Hertogenbosch Doubles (grass)  vs  
Home
2 - 0
W
W
W
 
W
W
L
L
 
  
14:30  Brady J. - Diatchenko V.  ITF Manchester Women (grass)  vs  
Home
1 - 2
L
L
L
W
L
 
W
W
L
W
L
 
  
14:30  Zanevska M. - Rodina E.  ITF Manchester Women (grass)  vs  
Away
0 - 2
W
L
L
W
L
 
L
W
W
L
L
 
  
15:00  Barroso Campos A. - Geens C.  ITF Martos Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
L
W
W
L
 
W
L
W
L
L
 
  
15:00  Vilardo F. - Mardones B.  ITF Martos Men (hard)  vs  
Home
1 - 2
L
L
W
W
L
 
W
W
L
W
L
 
  
15:00  Salman O. - Vidal Azorin J. F.  ITF Martos Men (hard)  vs  
Home
0 - 2
W
W
W
W
L
 
L
L
W
L
L
 
  
15:30  Granollers-Pujol M. - Ward A.  Nottingham Challenger Men (grass)  vs  
Home
2 - 0
L
L
L
W
L
 
W
W
L
L
L
 
  
15:30  Craig H. - Kwiatkowski T. S.  ITF Winston-Salem Men (hard)  vs  
Away
1 - 2
W
W
W
L
W
 
W
W
W
W
L
 
  
15:30  Mantilla F. - Aragone J.  ITF Winston-Salem Men (hard)  vs  
Away
2 - 1
W
L
W
L
L
 
L
L
W
L
L
 
  
15:30  Redlicki Mi. - Kovacevic A.  ITF Winston-Salem Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
L
L
L
W
L
 
L
L
W
L
 
  
16:30  Martos Gornes S. - Bondarevskiy Y.  ITF Martos Men (hard)  vs  
Away
0 - 2
W
W
L
W
L
 
W
L
L
 
  
17:30  Chrysochos P. - Halebian A.  ITF Winston-Salem Men (hard)  vs  
Home
2 - 0
L
L
W
W
L
 
W
L
L
W
L
 
  
18:00  Arevalo M. - Cuevas P.  Caltanissetta Challenger Men (clay)  vs  
Away
0 - 2
L
L
W
L
W
 
L
W
L
L
W
 
  

Wednesday 13. June 2018 | 22:28 GMT Click on the game for ANALYSIS, PREDICTIONS & REVIEW

  Home vs AwayLeagueTeam FormFREE PredictionFinal ScoreLast 5 HomeLast 5 AwayOdds Home WinOdds DrawOdds Away Win
No results found.

Current Best Algorithms

Upcoming games!

SportDate  Home vs AwayLeague
basketball 23 Sep 03:00  San Lorenzo - Boca Juniors  Torneo Super 20 
basketball 23 Sep 17:00  Rytas - Juventus  LKL 
basketball 23 Sep 17:00  Neptunas - Nevezis  LKL 
basketball 23 Sep 17:20  Vytautas - Lietkabelis  LKL 
basketball 23 Sep 19:30  Monaco - Lyon-Villeurbanne  LNB 
hockey 23 Sep 01:00  Acadie-Bathurst Titan - Cape Breton Screaming Eagles  QMJHL 
hockey 23 Sep 01:00  Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads  QMJHL 
hockey 23 Sep 01:00  Val-dOr Foreurs - Drummondville Voltigeurs  QMJHL 
hockey 23 Sep 01:00  Minnesota Wild - Colorado Avalanche  NHL 
hockey 23 Sep 02:00  Erie Otters - Flint Firebirds  OHL 
hockey 23 Sep 02:00  Rouyn-Noranda Huskies - Gatineau Olympiques  QMJHL 
hockey 23 Sep 02:00  Detroit Red Wings - Boston Bruins  NHL 
hockey 23 Sep 02:00  Tampa Bay Lightning - Nashville Predators  NHL 
hockey 23 Sep 02:00  New York Islanders - New York Rangers  NHL 
hockey 23 Sep 02:00  Montreal Canadiens - Ottawa Senators  NHL 
hockey 23 Sep 02:00  Buffalo Sabres - Toronto Maple Leafs  NHL 
hockey 23 Sep 02:05  Saginaw Spirit - Sarnia Sting  OHL 
hockey 23 Sep 02:07  Soo Greyhounds - North Bay Battalion  OHL 
hockey 23 Sep 02:30  Barrie Colts - Hamilton Bulldogs  OHL 
hockey 23 Sep 02:30  Owen Sound Attack - Sudbury Wolves  OHL 
hockey 23 Sep 03:00  Dallas Stars - Florida Panthers  NHL 
hockey 23 Sep 04:00  Moose Jaw Warriors - Brandon Wheat Kings  WHL 
hockey 23 Sep 04:00  Regina Pats - Prince Albert Raiders  WHL 
hockey 23 Sep 04:00  Saskatoon Blades - Swift Current Broncos  WHL 
hockey 23 Sep 04:00  Red Deer Rebels - Edmonton Oil Kings  WHL 
hockey 23 Sep 04:00  Kootenay Ice - Calgary Hitmen  WHL 
hockey 23 Sep 04:00  Arizona Coyotes - Anaheim Ducks  NHL 
hockey 23 Sep 04:05  Seattle Thunderbirds - Portland Winterhawks  WHL 
hockey 23 Sep 04:30  Medicine Hat Tigers - Lethbridge Hurricanes  WHL 
hockey 23 Sep 04:30  Calgary Flames - Vancouver Canucks  NHL 
hockey 23 Sep 05:00  San Jose Sharks - Vegas Golden Knights  NHL 
hockey 23 Sep 05:05  Kelowna Rockets - Kamloops Blazers  WHL 
hockey 23 Sep 05:05  Victoria Royals - Prince George Cougars  WHL 
hockey 23 Sep 05:05  Everett Silvertips - Vancouver Giants  WHL 
hockey 23 Sep 05:05  Tri-City Americans - Spokane Chiefs  WHL 
hockey 23 Sep 08:00  Nikko Ice Bucks - Anyang  Asia League 
hockey 23 Sep 09:00  High1 - Daemyung  Asia League 
hockey 23 Sep 09:30  Tseng Tou - CSK VVS  VHL 
hockey 23 Sep 10:00  Heilongjiang - Lada  VHL 
hockey 23 Sep 11:00  Chelmet Chelyabinsk - Krasnoyarsk  VHL 
hockey 23 Sep 12:00  St. Petersburg W - Ufa W  WHL Women 
hockey 23 Sep 12:20  TPS W - Karpat W  Liiga Women 
hockey 23 Sep 12:30  Ilves U20 - TPS U20  Nuorten SM-Liiga 
hockey 23 Sep 13:00  Karpat U20 - Lukko U20  Nuorten SM-Liiga 
hockey 23 Sep 13:00  Loko - Chaika  MHL 
hockey 23 Sep 13:00  Russkie Vityazi - Tayfun  MHL 
hockey 23 Sep 13:00  Kapitan - Amurskie Tigry  MHL 
hockey 23 Sep 13:00  Krylya Sovetov - Din. St. Petersburg  MHL 
hockey 23 Sep 13:00  Gornyak Uchaly - Metallurg Novokuznetsk  VHL 
hockey 23 Sep 14:00  Hameenlinna W - Kuortane W  Liiga Women 
hockey 23 Sep 14:00  Almaz - Atlanty  MHL 
hockey 23 Sep 14:30  IFK Helsinki U20 - KooKoo U20  Nuorten SM-Liiga 
hockey 23 Sep 15:00  Ilves W - Blues Espoo W  Liiga Women 
hockey 23 Sep 15:00  Jokerit U20 - Assat U20  Nuorten SM-Liiga 
hockey 23 Sep 15:00  Kolner - Grizzly Wolfsburg  DEL 
hockey 23 Sep 15:00  Iserlohn Roosters - Munchen  DEL 
hockey 23 Sep 15:00  Kunlun Junior - Krasnaya Armiya  MHL 
hockey 23 Sep 15:00  Kurhan - Yermak Angarsk  VHL 
hockey 23 Sep 15:15  Rauman Lukko W - KalPa W  Liiga Women 
hockey 23 Sep 15:30  Sport W - KJT W  Liiga Women 
hockey 23 Sep 15:30  Blues Espoo U20 - SaiPa U20  Nuorten SM-Liiga 
hockey 23 Sep 15:30  TUTO U20 - KalPa U20  Nuorten SM-Liiga 
hockey 23 Sep 16:00  Sparta Prague - Pardubice  Extraliga 
hockey 23 Sep 16:00  Frederikshavn - Aalborg  Metal Ligaen 
hockey 23 Sep 16:00  Pelicans Lahti U20 - Jukurit U20  Nuorten SM-Liiga 
hockey 23 Sep 16:00  Vaasan Sport U20 - Hameenlinna U20  Nuorten SM-Liiga 
hockey 23 Sep 16:00  Tappara U20 - Jyvaskyla U20  Nuorten SM-Liiga 
hockey 23 Sep 16:00  Tilburg Trappers - Harzer F.  Oberliga North 
hockey 23 Sep 16:00  Tingsryds - Karlskrona  HockeyAllsvenskan 
hockey 23 Sep 16:00  BIK Karlskoga - Leksands  HockeyAllsvenskan 
hockey 23 Sep 16:00  Vasterviks IK - AIK  HockeyAllsvenskan 
hockey 23 Sep 16:30  Karlovy Vary - Zlin  Extraliga 
hockey 23 Sep 17:00  Salzburg - Liwest Linz  EBEL 
hockey 23 Sep 17:00  Vitkovice - Plzen  Extraliga 
hockey 23 Sep 17:00  Liberec - Trinec  Extraliga 
hockey 23 Sep 17:00  Dresdner Eislowen - Frankfurt Lowen  DEL2 
hockey 23 Sep 17:00  Freiburg - Bad Nauheim  DEL2 
hockey 23 Sep 17:00  Crocodiles Hamburg - Leipzig  Oberliga North 
hockey 23 Sep 17:00  Preussen - Essen  Oberliga North 
hockey 23 Sep 17:00  Brasov - Vasas  Erste Liga 
hockey 23 Sep 17:00  Dinamo Riga - Sp. Moscow  KHL 
hockey 23 Sep 17:00  Lejon - Pitea  HockeyEttan Norra 
hockey 23 Sep 17:00  Huddinge - Tyreso Hanviken  HockeyEttan Ostra 
hockey 23 Sep 17:00  Trangsunds - Vasby  HockeyEttan Ostra 
hockey 23 Sep 17:00  Sollentuna - Segeltorps IF  HockeyEttan Ostra 
hockey 23 Sep 17:00  Vimmerby - Morrums GoIS  HockeyEttan Sodra 
hockey 23 Sep 17:00  Nybro - Tyringe  HockeyEttan Sodra 
hockey 23 Sep 17:00  Dalen - Halmstad  HockeyEttan Sodra 
hockey 23 Sep 17:00  Koping - Grums  HockeyEttan Vastra 
hockey 23 Sep 17:00  Mariestads - Forshaga  HockeyEttan Vastra 
hockey 23 Sep 17:00  Surahammars - Malungs  HockeyEttan Vastra 
hockey 23 Sep 17:30  Krefeld Pinguine - Schwenninger  DEL 
hockey 23 Sep 17:30  Bremerhaven - Dusseldorf  DEL 
hockey 23 Sep 17:30  Straubing Tigers - Adler Mannheim  DEL 
hockey 23 Sep 18:00  Kometa Brno - Mlada Boleslav  Extraliga 
hockey 23 Sep 18:00  Mountfield HK - Olomouc  Extraliga 
hockey 23 Sep 18:00  Nurnberg Ice Tigers - ERC Ingolstadt  DEL 
hockey 23 Sep 18:00  Crimmitschau - Bietigheim/Bissingen  DEL2 
hockey 23 Sep 18:00  DAB - Gyergyoi  Erste Liga 
hockey 23 Sep 18:00  Ringerike - Stjernen  Get-ligaen 
hockey 23 Sep 18:00  Valerenga - Manglerud  Get-ligaen 
hockey 23 Sep 18:00  Frisk Asker - Storhamar  Get-ligaen 
hockey 23 Sep 18:00  Tychy - Krakow  Polish Hockey League 
hockey 23 Sep 18:00  Torun - Unia Oswiecim  Polish Hockey League 
hockey 23 Sep 18:00  Katowice - MMKS Podhale  Polish Hockey League 
hockey 23 Sep 18:00  Zaglebie Sosnowiec - Jastrzebie  Polish Hockey League 
hockey 23 Sep 18:00  Gdansk - Opole  Polish Hockey League 
hockey 23 Sep 18:00  Topolcany - Slovakia U20  1. Liga 
hockey 23 Sep 18:00  Nitra - Dukla Trencin  Tipsport Liga 
hockey 23 Sep 18:00  Zilina - Ban. Bystrica  Tipsport Liga 
hockey 23 Sep 18:00  Zvolen - Nove Zamky  Tipsport Liga 
hockey 23 Sep 18:30  Graz 99ers - Znojmo  EBEL 
hockey 23 Sep 18:30  Medvescak Zagreb - Vienna Capitals  EBEL 
hockey 23 Sep 18:30  Litvinov - Chomutov  Extraliga 
hockey 23 Sep 18:30  Csikszereda - DEAC  Erste Liga 
hockey 23 Sep 18:30  Kosice - Poprad  Tipsport Liga 
hockey 23 Sep 18:30  Detva - DVTK  Tipsport Liga 
hockey 23 Sep 18:30  Modo - Almtuna  HockeyAllsvenskan 
hockey 23 Sep 18:30  Vita Hasten - IF Bjorkloven  HockeyAllsvenskan 
hockey 23 Sep 18:30  Sodertalje - Pantern  HockeyAllsvenskan 
hockey 23 Sep 18:30  Vasteras - Oskarshamn  HockeyAllsvenskan 
hockey 23 Sep 18:50  Vienna Capitals II - Hokiklub Budapest  Erste Liga 
hockey 23 Sep 19:00  MAC Budapest - Liptovsky Mikulas  Tipsport Liga 
hockey 23 Sep 19:15  Halle - Fuchse Duisburg  Oberliga North 
hockey 23 Sep 19:30  Deggendorfer - Ravensburg  DEL2 
hockey 23 Sep 19:30  Kaufbeuren - Heilbronner  DEL2 
hockey 23 Sep 19:30  Kassel - Tolzer Lowen  DEL2 
hockey 23 Sep 19:30  Bayreuth - Lausitzer Fuchse  DEL2 
hockey 23 Sep 19:30  Ujpest - Ferencvaros  Erste Liga 
hockey 23 Sep 20:00  Augsburger Panther - Eisbaren Berlin  DEL 
hockey 23 Sep 20:00  Hannover Scorpions - EC Hannover  Oberliga North 
hockey 23 Sep 20:00  Rostock - Herner  Oberliga North 
hockey 23 Sep 22:00  Pittsburgh Penguins - Detroit Red Wings  NHL 
hockey 23 Sep 22:00  Columbus Blue Jackets - St. Louis Blues  NHL 
soccer 23 Sep 00:00  Minnesota United - Portland Timbers  MLS 
soccer 23 Sep 05:00  Jeju United - Gangwon FC  Korea League 
soccer 23 Sep 06:00  JEF United Chiba - Yokohama FC  J2 League 
soccer 23 Sep 06:00  Mito Hollyhock - Albirex Niigata  J2 League 
soccer 23 Sep 06:00  Matsumoto Yamaga - Roasso Kumamoto  J2 League 
soccer 23 Sep 06:00  FC Gifu - Tokyo Verdy 1969  J2 League 
soccer 23 Sep 06:00  Kamatamare Sanuki - Omiya Ardija  J2 League 
soccer 23 Sep 06:00  Anyang - Suwon City  Challenge League 
soccer 23 Sep 06:00  Gwangju - Daejeon Citizen  Challenge League 
soccer 23 Sep 07:00  Suwon Bluewings - Jeonbuk Hyundai Motors  Korea League 
soccer 23 Sep 07:00  Jeonnam Dragons - Ulsan Hyundai Horang-i  Korea League 
soccer 23 Sep 07:30  Yanbian Funde - Beijing BG  China League One 
soccer 23 Sep 07:30  Liaoning Hongyun - Meizhou Hakka  China League One 
soccer 23 Sep 08:30  Heidelberg United - Avondale Heights  National Premier League 
soccer 23 Sep 08:30  SPG Pasching LASK Junior - FC Liefering  Erste Liga 
soccer 23 Sep 08:30  Karlovy Vary - Litomerice  3. liga 
soccer 23 Sep 08:30  PSM Makassar - Sriwijaya  Super League 
soccer 23 Sep 08:30  PSIS Semarang - Perseru Serui  Super League 
soccer 23 Sep 08:30  Zilina B - Komarno  2.Division 
soccer 23 Sep 09:30  Albirex Niigata FC - Hougang  S.League 
soccer 23 Sep 09:30  Home United - Warriors FC  S.League 
soccer 23 Sep 10:00  Levante - Sevilla  Primera Division 
soccer 23 Sep 10:00  SonderjyskE - FC Midtjylland  Superligaen 
soccer 23 Sep 10:00  Atletico Sanluqueno - Marbella  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Almeria B - Don Benito  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Langreo - Mirandes  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  CD Badajoz - El Ejido  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Villanovense - San Fernando  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Olot - Valencia II  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  CD Calahorra - Logrones UD  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Barakaldo - Arenas de Getxo  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Castellon - CD Ebro  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Gimnastica Torrelavega - Amorebieta  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Tudelano - Leioa  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Athletic Bilbao II - Gernika Club  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Sporting Gijon B - Real Sociedad II  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Peralada - Atletico Baleares  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  UD Melilla - Linense  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Malaga II - Granada II  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Badalona - Levante II  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Durango - Izarra  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Real Murcia - UD Ibiza  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Hercules - Teruel  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  FC Jumilla - FC Cartagena  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Lleida Esportiu - Cornella  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Alcoyano - Espanyol II  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Recreativo Huelva - UCAM Murcia  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  Sabadell - Ontinyent  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:00  CD Vitoria - Racing Santander  Segunda B 
soccer 23 Sep 10:30  Torino - Napoli  Serie A 
soccer 23 Sep 11:00  Dalian Transcendence - Zhejiang Yiteng  China League One 
soccer 23 Sep 11:00  Zwickau - Osnabruck  3. Liga 
soccer 23 Sep 11:00  Fram Larvik - Mjolner  2. Division 
soccer 23 Sep 11:30  Kilmarnock - Celtic  Premier League 
soccer 23 Sep 11:30  Shijiazhuang Ever Bright - Wuhan Zall  China League One 
soccer 23 Sep 11:30  FC Heidenheim 1846 - Greuther Furth  2.Bundesliga 
soccer 23 Sep 11:30  Duisburg - Erzgebirge Aue  2.Bundesliga 
soccer 23 Sep 11:30  Hamburger SV - Jahn Regensburg  2.Bundesliga 
soccer 23 Sep 11:30  Wacker Nordhausen - RW Erfurt  Regionalliga 
soccer 23 Sep 11:30  Meuselwitz - FSV Union Furstenwalde  Regionalliga 
soccer 23 Sep 11:30  Budissa Bautzen - Chemnitzer  Regionalliga 
soccer 23 Sep 11:30  Hertha Berlin Am. - Berliner FC Dynamo  Regionalliga 
soccer 23 Sep 11:30  Persib Bandung - Persija Jakarta  Super League 
soccer 23 Sep 11:30  Shanghai Shenxin FC - Xinjiang Tianshan  China League One 
soccer 23 Sep 11:30  Bali United - PS TIRA  Super League 
soccer 23 Sep 11:35  Nei Mongol Zhongyou FC - Heilongjiang Lava Spring FC  China League One 
soccer 23 Sep 11:35  Tianjin Teda - Beijing Renhe  China Premier League 
soccer 23 Sep 11:35  Guangzhou RF - Chongqing Lifan  China Premier League 
soccer 23 Sep 11:45  FC Fredericia - Lyngby BK  1. Division 
soccer 23 Sep 11:45  HB Koge - Helsingor FC  1. Division 
soccer 23 Sep 11:45  Naestved - Fremad Amager  1. Division 
soccer 23 Sep 11:45  FC Roskilde - Hvidovre IF  1. Division 
soccer 23 Sep 11:45  Thisted FC - Viborg FF  1. Division 
soccer 23 Sep 11:45  Silkeborg IF - Nykobing FC  1. Division 
soccer 23 Sep 12:00  Ringkobing - Vejgaard Boldspilklub  2nd Division 
soccer 23 Sep 12:00  Hobro IK - AaB  Superligaen 
soccer 23 Sep 12:00  Middlesbrough U23 - Manchester United U23  Premier League 2 (Division 2) 
soccer 23 Sep 12:00  Tallinna Kalev - Nomme JK Kalju  Meistriliiga 
soccer 23 Sep 12:00  Honka Akatemia - GrIFK  Kakkonen 
soccer 23 Sep 12:00  Hallescher - Aalen  3. Liga 
soccer 23 Sep 12:00  Eintracht Norderstedt - Weiche Flensburg  Regionalliga 
soccer 23 Sep 12:00  Hoffenheim Am. - Mainz 05 Am.  Regionalliga 
soccer 23 Sep 12:00  Havelse - Hansa LSK  Regionalliga 
soccer 23 Sep 12:00  Jelgava - Spartaks Jurmala  Virsliga 
soccer 23 Sep 12:00  Rotor Volgograd - FC Nizhny Novgorod  1. Division 
soccer 23 Sep 12:00  Luch Energiya Vladivostok - Sibir Novosibirsk  1. Division 
soccer 23 Sep 12:00  FC Dynamo Saint Petersburg - Tambov FK  1. Division 
soccer 23 Sep 12:00  Avangard Kursk - Tyumen  1. Division 
soccer 23 Sep 12:00  Zenit St. Petersburg II - Baltika  1. Division 
soccer 23 Sep 12:00  Shinnik Yaroslavl - Mordovia Saransk  1. Division 
soccer 23 Sep 12:00  FK Khimki - FK Armavir  1. Division 
soccer 23 Sep 12:00  Spartak Moskva II - SKA-Khabarovsk  1. Division 
soccer 23 Sep 12:00  Tomsk - Chertanovo Moskva  1. Division 
soccer 23 Sep 12:00  Lunds BK - Tvaakers IF  Division 1 
soccer 23 Sep 12:30  West Ham United - Chelsea  Premier League 
soccer 23 Sep 12:30  Wacker Innsbruck - FC Admira  Bundesliga 
soccer 23 Sep 12:30  Austria Wien - LASK Linz  Bundesliga 
soccer 23 Sep 12:30  FC Emmen - PEC Zwolle  Eredivisie 
soccer 23 Sep 12:30  FC Groningen - AZ Alkmaar  Eredivisie 
soccer 23 Sep 13:00  SuperSport United - Black Leopards  Premier League 
soccer 23 Sep 13:00  Bloemfontein Celtic - Maritzburg United  Premier League 
soccer 23 Sep 13:00  Chievo Verona - Udinese  Serie A 
soccer 23 Sep 13:00  Bologna - Roma  Serie A 
soccer 23 Sep 13:00  Lazio - Genoa  Serie A 
soccer 23 Sep 13:00  Rheindorf Altach Am. - Hohenems  Regionalliga 
soccer 23 Sep 13:00  Hradec Kralove - Zizkov  Druha Liga 
soccer 23 Sep 13:00  B 73 Slagelse - Middelfart  2nd Division 
soccer 23 Sep 13:00  AB - Marienlyst  2nd Division 
soccer 23 Sep 13:00  Holstein Kiel Am. - SSV Jeddeloh  Regionalliga 
soccer 23 Sep 13:00  VfL Oldenburg 1894 - Lupo-Martini Wolfsburg  Regionalliga 
soccer 23 Sep 13:00  Viking - Sogndal  Adeccoligaen 
soccer 23 Sep 13:00  CSKA Moscow - Spartak Moscow  Premier League 
soccer 23 Sep 13:00  Rostov - Ufa  Premier League 
soccer 23 Sep 13:00  Krylya Sovetov - FC Krasnodar  Premier League 
soccer 23 Sep 13:00  Arsenal Tula - Rubin Kazan  Premier League 
soccer 23 Sep 13:00  Yenisey Krasnoyarsk - Ural  Premier League 
soccer 23 Sep 13:00  Zenit St. Petersburg - Lokomotiv Moscow  Premier League 
soccer 23 Sep 13:00  FC Akhmat Grozny - Gazovik Orenburg  Premier League 
soccer 23 Sep 13:00  Mjallby - Husqvarna FF  Division 1 
soccer 23 Sep 13:00  Carlstad United - Syrianska  Division 1 
soccer 23 Sep 13:00  Falkenbergs FF - Jonkopings Sodra  Superettan 
soccer 23 Sep 13:00  Varbergs BoIS - Gefle IF  Superettan 
soccer 23 Sep 13:30  SK Unicov - Hlucin  3. liga 
soccer 23 Sep 13:30  Vrchovina - Hodonin-Sardice  3. liga 
soccer 23 Sep 13:30  Haras El-Hedoud - Nogoom El Mostakbal  Egypt Premier League 
soccer 23 Sep 13:30  Bryne - Hodd  2. Division 
soccer 23 Sep 14:00  KV Mechelen - Westerlo  2e Klasse 
soccer 23 Sep 14:00  FC Copenhagen - FC Nordsjaelland  Superligaen 
soccer 23 Sep 14:00  FH Hafnarfjordur - Valur Reykjavik  Premier 
soccer 23 Sep 14:00  IBV Vestmannaeyjar - UMF Stjarnan  Premier 
soccer 23 Sep 14:00  KR Reykjavik - Fylkir Reykjavik  Premier 
soccer 23 Sep 14:00  KA Akureyri - Grindavik  Premier 
soccer 23 Sep 14:00  Keflavik IF - Vikingur Reykjavik  Premier 
soccer 23 Sep 14:00  Fjolnir - Breidablik Kopavogur  Premier 
soccer 23 Sep 14:00  Raufoss - Fredrikstad  2. Division 
soccer 23 Sep 14:00  Nest-Sotra - Floro  Adeccoligaen 
soccer 23 Sep 14:00  Jerv - Strommen  Adeccoligaen 
soccer 23 Sep 14:00  Grand Bodo (w) - Roa (w)  Toppserien 
soccer 23 Sep 14:00  Nosta - Ural II  2. Division 
soccer 23 Sep 14:00  FK Urozhay - Biolog Novokubansk  2. Division 
soccer 23 Sep 14:00  Ufa II - KAMAZ  2. Division 
soccer 23 Sep 14:00  Chelyabinsk - Volga Ulyanovsk  2. Division 
soccer 23 Sep 14:00  FK Spartak Vladikavkaz - SKA Rostov na Donu  2. Division 
soccer 23 Sep 14:00  Legion Dynamo - Mashuk KMV  2. Division 
soccer 23 Sep 14:00  Ljungskile SK - Atvidaberg  Division 1 
soccer 23 Sep 14:00  Angelholms FF - Skovde AIK  Division 1 
soccer 23 Sep 14:00  FK Karlskrona - Grebbestads IF  Division 1 
soccer 23 Sep 14:00  Assyriska - Vasteras SK  Division 1 
soccer 23 Sep 14:00  Eskilstuna City FK - AFK Linkoping  Division 2 
soccer 23 Sep 14:00  St. Gallen - Lugano  Super League 
soccer 23 Sep 14:00  Zurich - Luzern  Super League 
soccer 23 Sep 14:00  FC Vaduz - Winterthur  Super League 
soccer 23 Sep 14:00  Akademiya Futbola - Dinamo GTS Stavropol  2. Division 
soccer 23 Sep 14:15  Villarreal - Valencia  Primera Division 
soccer 23 Sep 14:15  Persepolis FC - Sepidrood Rasht  Persian Gulf Pro League 
soccer 23 Sep 14:30  FC Admira II - FC Stadlau  Regionalliga 
soccer 23 Sep 14:30  SKN St. Pölten Am. - Mattersburg Am.  Regionalliga 
soccer 23 Sep 14:30  BSK Bijelo Brdo - NK Medimurje Cakovec  2. Division 
soccer 23 Sep 14:30  Hajduk Split B - Dinamo Zagreb B  2. Division 
soccer 23 Sep 14:30  Sokol Brozany - Stechovice  3. liga 
soccer 23 Sep 14:30  SK Viktorie Jirny - FC Pisek  3. liga 
soccer 23 Sep 14:30  FC MAS Taborsko - Ceske Budejovice  Druha Liga 
soccer 23 Sep 14:30  Varnsdorf - Trinec  Druha Liga 
soccer 23 Sep 14:30  Padideh Khorasan - Tractor Sazi  Persian Gulf Pro League 
soccer 23 Sep 14:30  Alessandria - Pro Piacenza  Lega Pro 
soccer 23 Sep 14:30  Cuneo - ASDC Gozzano  Lega Pro 
soccer 23 Sep 14:30  Pistoiese - Lucchese  Lega Pro 
soccer 23 Sep 14:30  Olbia Calcio - Pro Patria  Lega Pro 
soccer 23 Sep 14:30  Virtus Entella - Arzachena  Lega Pro 
soccer 23 Sep 14:30  GIANA Erminio - Imolese Calcio  Lega Pro 
soccer 23 Sep 14:30  Vis Pesaro - Gubbio  Lega Pro 
soccer 23 Sep 14:30  Albinoleffe - Pordenone  Lega Pro 
soccer 23 Sep 14:30  Feralpisalo - Fermana  Lega Pro 
soccer 23 Sep 14:30  Teramo - Sambenedettese  Lega Pro 
soccer 23 Sep 14:30  Renate AC - LR Vicenza Virtus  Lega Pro 
soccer 23 Sep 14:30  Ravenna - Sudtirol  Lega Pro 
soccer 23 Sep 14:45  PSV Eindhoven - Ajax  Eredivisie 
soccer 23 Sep 15:00  Arsenal - Everton  Premier League 
soccer 23 Sep 15:00  Guingamp - Bordeaux  Ligue 1 
soccer 23 Sep 15:00  Salzburg - Rapid Wien  Bundesliga 
soccer 23 Sep 15:00  FK Liepaja - Riga FC  Virsliga 
soccer 23 Sep 15:00  Tondela - Moreirense  Portuguese Liga 
soccer 23 Sep 15:00  Santa Clara - Rio Ave  Portuguese Liga 
soccer 23 Sep 15:00  Portimonense - Vitoria Guimaraes  Portuguese Liga 
soccer 23 Sep 15:00  Maritimo - Belenenses  Portuguese Liga 
soccer 23 Sep 15:00  Vitoria Setubal - FC Porto  Portuguese Liga 
soccer 23 Sep 15:00  Feirense - Nacional CD  Portuguese Liga 
soccer 23 Sep 15:00  Benfica - Desportivo Aves  Portuguese Liga 
soccer 23 Sep 15:00  Sporting Braga - Sporting CP  Portuguese Liga 
soccer 23 Sep 15:00  Academico Viseu - Famalicao  Segunda Liga 
soccer 23 Sep 15:00  SC Farense - Academica Coimbra  Segunda Liga 
soccer 23 Sep 15:00  Estoril - Mafra  Segunda Liga 
soccer 23 Sep 15:00  Pacos Ferreira - Sporting Covilha  Segunda Liga 
soccer 23 Sep 15:00  Vitoria Guimaraes B - Leixoes  Segunda Liga 
soccer 23 Sep 15:00  Numancia - Almeria  Segunda Division 
soccer 23 Sep 15:00  Las Palmas - Malaga  Segunda Division 
soccer 23 Sep 15:00  Real Oviedo - Elche  Segunda Division 
soccer 23 Sep 15:00  Mallorca - Albacete  Segunda Division 
soccer 23 Sep 15:00  Cadiz - Alcorcon  Segunda Division 
soccer 23 Sep 15:00  Reus Deportiu - Gimnastic de Tarragona  Segunda Division 
soccer 23 Sep 15:00  Lokomotiv Tashkent - Bunyodkor Tashkent  PFL 
soccer 23 Sep 15:00  FK AGMK - Sogdiana Jizzakh  PFL 
soccer 23 Sep 15:30  EIF - HIFK  Ykkonen 
soccer 23 Sep 15:30  Orgryte - IK Brage  Superettan 
soccer 23 Sep 15:30  Malkiya - Al Hala  Premier League 
soccer 23 Sep 15:30  Al Shabab - Al Najma  Premier League 
soccer 23 Sep 16:00  Eintracht Frankfurt - RB Leipzig  Bundesliga 
soccer 23 Sep 16:00  AC Milan - Atalanta  Serie A 
soccer 23 Sep 16:00  AGF - Brondby IF  Superligaen 
soccer 23 Sep 16:00  Wadi Degla - Enppi.  Egypt Premier League 
soccer 23 Sep 16:00  Mariehamn - TPS Turku  Veikkausliiga 
soccer 23 Sep 16:00  Gzira United - Hibernians FC  Premier League 
soccer 23 Sep 16:00  Sandnes Ulf - Notodden  Adeccoligaen 
soccer 23 Sep 16:00  HamKam - Levanger  Adeccoligaen 
soccer 23 Sep 16:00  Kongsvinger - Tromsdalen  Adeccoligaen 
soccer 23 Sep 16:00  Ull Kisa - Asane  Adeccoligaen 
soccer 23 Sep 16:00  Bodo Glimt - Start  Tippeligaen 
soccer 23 Sep 16:00  Brann - Sandefjord  Tippeligaen 
soccer 23 Sep 16:00  Stromsgodset - Molde  Tippeligaen 
soccer 23 Sep 16:00  Kristiansund - Haugesund  Tippeligaen 
soccer 23 Sep 16:00  Rigas Futbola skola - Metta Lu  Virsliga 
soccer 23 Sep 16:30  Real Betis - Athletic Bilbao  Primera Division 
soccer 23 Sep 17:00  Malmo FF - Kalmar FF  Allsvenskan 
soccer 23 Sep 17:00  AIK - Hammarby IF  Allsvenskan 
soccer 23 Sep 17:00  Eskisehirspor - Gaziantep BB  Lig A 
soccer 23 Sep 17:00  Afjet Afyonspor - Balikesirspor  Lig A 
soccer 23 Sep 17:00  Altay Izmir - Giresunspor  Lig A 
soccer 23 Sep 17:00  Antalyaspor - Sivasspor  Super Lig 
soccer 23 Sep 17:00  Akhisar Belediyespor - Galatasaray  Super Lig 
soccer 23 Sep 17:00  Kasimpasa SK - Alanyaspor  Super Lig 
soccer 23 Sep 17:00  Lillestrom - Tromso  Tippeligaen 
soccer 23 Sep 17:00  IK Sleipner - Motala  Division 2 
soccer 23 Sep 17:00  Norrby IF - IFK Varnamo  Superettan 
soccer 23 Sep 17:00  AFC Eskilstuna - Osters IF  Superettan 
soccer 23 Sep 18:00  Floriana - Birkirkara FC  Premier League 
soccer 23 Sep 18:00  Rosenborg - Sarpsborg 08  Tippeligaen 
soccer 23 Sep 18:00  Leicester City U23 - Brighton U23  Premier League 2 (Division 1) 
soccer 23 Sep 18:00  Wolverhampton U23 - Sunderland U23  Premier League 2 (Division 2) 
soccer 23 Sep 18:00  Stoke City U23 - Fulham U23  Premier League 2 (Division 2) 
soccer 23 Sep 18:15  Werder Bremen Am. - St. Pauli Am.  Regionalliga 
soccer 23 Sep 18:45  Barcelona - Girona  Primera Division 
soccer 23 Sep 18:45  Niort - Lens  Ligue 2 
soccer 23 Sep 19:00  Lyon - Marseille  Ligue 1 
soccer 23 Sep 23:00  Atlanta United - Real Salt Lake  MLS 
soccer 23 Sep 23:00  Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders  MLS 
soccer 23 Sep 23:00  Vancouver Whitecaps - FC Dallas  MLS 
soccer 23 Sep 23:30  Montreal Impact - New York City F.C  MLS 
soccer 23 Sep 23:30  Orlando City SC - Houston Dynamo  MLS 
soccer 23 Sep 23:30  New England Revolution - Chicago Fire  MLS 
soccer 23 Sep 23:30  Columbus Crew - Colorado Rapids  MLS